مایکروسافت فضای رایگان وان درایو را به ۱۵ گیگابایت افزایش داد

مایکروسافت فضای رایگان وان درایو را به ۱۵ گیگابایت افزایش داد

مایکروسافت دارد استراتژی فضای ابری خود را سر و دستی می کشد و امروز اعلام کرده که فضای رایگان وان درایو (OneDrive) از ۷ به ۱۵ گیگابایت افزایش یافته، عددی که با فضای ابری رایگان گوگل درایو برابری می کند. کاربران جدید و قبلی اوت لوک از این افزایش بهره می برند.

علاوه بر این تمام نسخه های آفیس ۳۶۵ که نسخه اشتراکی آفیس است از این پس با ۱ ترابایت فضا بر روی وان درایو عرضه می شوند که افزایشی بزرگ از ۲۰ گیگابایت قبلی است و قطعا چشم خیلی ها را خواهد گرفت.

آفیس ۳۶۵ خانگی همچنان با قیمت ۶.۹۹ دلار همراه با ۱ ترابایت فضا برای استفاده یک نفره ارائه می شود و دسترسی به اپلیکیشن های آفیس سویت را هم میسر می کند. این افزایش برای اشتراک چند نفره آفیس نسخه Home به معنای ۱ ترابایت فضا برای هر نفر (تا ۵ نفر) با قیمت ۹.۹۹ دلار در ماه است.

آنگوس لوگان مدیر بخش وان درایو در شرکت مایکروسافت می گوید: "حالا همه می توانند ذخیره سازی کنند. وقتی بحث بالا رفتن سطح تولید [محتوا] باشد... این چیزی است که فقط و فقط مایکروسافت می تواند ارائه کند. هیچ شرکت دیگری نمی تواند چنین امکانی فراهم کند."

جنگ ابری شروع شده. ضمنا حالا همه یاد گرفته اند که بگویند فقط ما بلدیم فلان کار را بکنیم. اما وقتی پای آفیس به میان می آید، مایکروسافت واقعا حق دارد بگوید: فقط من!

نظرات ۱۷
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato