آدیداس در حال آماده سازی دست بند سلامتی جدید خود با نام miCoach Fit Smart است

آدیداس در حال آماده سازی دست بند سلامتی جدید خود با نام miCoach Fit Smart است

گویا آدیداس آماده رونمایی از دستبند سلامتی جدید خود با نام miCoach Fit Smart در آینده ای نزدیک است. بنا به تصاویر لو رفته ظاهر این دستگاه ترکیبی از Fuelband نایک و دست بند سلامتی پیشین آدیداس یعنی miCoach Smart Run است.

برخلاف اسمارت ران که یک صفحه نمایش رنگی LCD داشت، فیت اسمارت از یک نمایشگر LED نقطه ای بهره می برد. شکل و شمایل این دست بند سلامتی بیشتر شبیه یک ساعت است که با بسته شدن به مچ دست، به خوبی به وسیله سنسور مادون قرمز (که در زیر دستگاه با رنگ سبز مشخص شده) ضربان قلب را دریافت و اطلاعات آن را با فناوری بلوتوث ۴.۰ کم انرژی (LE) به تلفن همراه شما منتقل می کند.

لازم به یاد آوری است در کنفرانس دیشب گوگل [جمع بندی مراسم Google I/O 2014] و حین معرفی گوگل فیت از آدیداس به عنوان یکی از همکاران گوگل در راه اندازی این پلتفرم سلامتی جدید یاد شد. شباهت نام دستگاه با گوگل فیت هم این همکاری را اثبات می کند. همچنین آدیداس برای نخستین بار از نام "فیت" در محصولات خود استفاده می کند.

باید منتظر ماند تا ببینیم این اخبار واقعیت دارد یا خیر و در صورت صحت، مایکوچ فیت اسمارت چه قابلیت هایی دارد و با اتصال به گوگل فیت چه عملکردی از خود نشان می دهد.

نظرات ۶

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato