شبیه ساز سنگ در راه است

پس از عرضه موفق بازی شبیه ساز بز، که البته چندان هم شبیه ساز نبود، حالا بازی سازهای مستقل به ساخت بازی های مشابهی روی آورده اند که احتمالا تا چند سال دیگر خودش تبدیل به زیر شاخه مهمی از بازی های مستقل شود. در جدیدترین اقدام این سازندگان، شبیه ساز سنگ ۲۰۱۴ معرفی شد. سازندگان آن در وبسایت IndieGoGo تقاضای 500 دلار سرمایه کرده اند تا بتوانند این پروژه را به سرانجام برسانند که البته در حال حاضر حدود ۹۰۰ دلار جمع آوری شده.

شبیه ساز سنگ فعلا حضور حقیقی ندارد و چیزی نیست جز یک سنگ غلطان که به سمت و جهت های مختلف می پرد.

در این بین پشتیبان های مالی بازی با اهدای مبالغ مختلف، جوایز متفاوتی هم دریافت می کنند که از یک ایمیل تشکر و تصویر سنگ شروع می شود و تا درج اسم پشتیبان در انتهای بازی و دریافت 3 سنگ فیزیکی (که یکی از آن ها بزرگ تر از 2 سنگ دیگر است) بالا می رود. حقیقتا که جوایز وسوسه کننده ای هستند!

کل این جریان پیش آمده اگرچه صرف شوخی و خنده نیست، اما در دل خود یک کمدی جالب دارد که متعجبیم تا چه زمانی می خواهد ادامه پیدا کند. اگر در ماه های آینده شاهد عرضه شبیه ساز در و دیوار هم باشیم چندان تعجب برانگیز نیست. اما خنده دار تر از آن تفکر سازندگان بازی است:

تیم توسعه

تیم توسعه

برای مدت زمان زیادی، یک بازی بود که عدم حضورش در بازار حس می شد؛ یک شبیه ساز سنگ. ما اینجا هستیم تا به شما شبیه ساز سنگ 2014 را معرفی کنیم.

خوشبختانه بازی قرار است به صورت رایگان منتشر شود، بنابراین اگر به این شبیه ساز کامل علاقه مند شدید تنها لازم است اندکی صبر کنید و منتظر شوید که کار توسعه دهندگان تکمیل شود.

ویجیاتو

نظرات ۱۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟