دانلود کنید: VVVVVV برای پلتفرم های موبایل منتشر شد

دانلود کنید: VVVVVV برای پلتفرم های موبایل منتشر شد

۶ بار که پشت سر هم بگویید "وی" اسم این بازی را درست تلفظ کرده اید. یک بازی قدیمی که پس از ۳ سال و اندی تازه راهش را به سوی پلتفرم های همراه گوگل و اپل باز کرده. VVVVVV یک ماجراجویی جذاب در عمق کهکشان و در یک ایستگاه فضایی است.

داستان بازی پس از رخ دادن فاجعه ای در کهکشان شروع می شود؛ شما مانده اید و چندین خدمه گمشده در سراسر ایستگاه فضایی. مانند اغلب بازی های موبایل، داستان بهانه ای است برای اینکه گیم پلی بازی معرفی شود و این داستان ساده به شما می گوید که هدف شما در بازی چیست: پیدا کردن تمامی خدمه سفینه فضایی و بازگردان آن ها به مکانی امن.

screen568x568 (2)

خیلی به ظاهر و گرافیک بازی توجه نکنید که هیچ چیز جذابی ندارد. حقیقتا شاید سخت افزارهای مخصوص بازی متعلق به ۱۰ سال پیش هم به راحتی بتوانند این بازی را اجرا کنند (اگر رنگ بندی ها مشکل ایجاد نکند) پس در کل هیچ چیز خاصی در مورد گرافیک بازی وجود ندارد که بخواهد نظر شما را به خود جلب کند پس یک راست می رویم سراغ مهم ترین فاکتورهای بازی.

موسیقی و گیم پلی سریع بازی، همانند بازی پیشین تری کاوانا، سازنده بازی، مهم ترین فاکتورهای موفقیت در این بازی هستند. مکانیک گیم پلی بازی بسیار ساده و در عین حال درگیرکننده است. با سمت چپ گجت خود حرکات کاراکتر را کنترل می کنید و با لمس سمت چپ، جاذبه را برعکس می کنید؛ به همین سادگی.

screen568x568 (4)

تا انتهای بازی جز شاخه های تیز (که اشاره به اسم بازی هم دارند) و گاها اشیای مضر، هیچ چیز دیگری شما را آزار نمی دهند و تنها سلاح شما در برابر این مشکلات هم چیزی جز تعویض جاذبه و سرعت عمل بالا نیستند. اگر بتوانید تعادل خوبی بین سرعت عمل انگشت های تان جهت کنترل کاراکتر و تعویض سریع جاذبه داشته باشید، شما برنده این بازی هستید.

در مورد موسیقی های این بازی هم که گفتیم، مطمئن باشید بهترین مشوق شما برای ادامه این بازی همین موسیقی های بازی هستند که توسط یک موزیسین مستقل به نان مستعار SoulEye ساخته شده اند. ساند ترک های بازی مجموعا ۳۰ دقیقه هستند که برای جزئیات بیشتر می توانید این صفحه را مطالعه کنید.

این بازی در متاکرتیک میانگین امتیازات ۸۱ را کسب کرده، البته از بازی های مستقل پی سی که بعدها برای پلتفرم های موبایل منتشر می شوند توقع نمرات بالا در متاکرتیک نداشته باشید و بیشتر به نمره های مردم در گوگل پلی و اپ استور توجه داشته باشید.

screen568x568 (3)

این بازی قطعا تجربه ای دوست داشتنی خواهد بود اما از همین سازندگان می توانید بازی سوپر هکساگون (Super Hexagon) را هم بازی کنید که در عین شباهت های بصری، از لحاظ محتوای گیم پلی هیچ شباهتی به یکدیگر ندارند.

VVVVVV
  • VVVVVV
  • قیمت: ۳ دلار
  • سازنده: Terry Cavanagh
  • سیستم عامل: ویندوز، لینوکس، اندروید، iOS
  • حجم: ۴۲/۴۸/۵۹.۵ مگابایت
دانلود
گوگل‌پلی
اپ‌استور

 

ویجیاتو
نظرات ۱۲
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato