بازی Tekken 7 رسما معرفی شد

چند ساعت پس از اینکه ویدیوی معرفی عنوان جدید از سری تکن لو رفت، نامکو باندای تصمیم گرفت که سریعا بازی را به صورت رسمی معرفی کند و این عنوان چیزی نیست جز «تکن 7».

تریلر معرفی بازی که دیشب لو رفته بود و البته قرار نبود در Evo 2014 هم نمایش داده شود در زیر قرار گرفته که قطعا بازیکنان و دوست داران قدیمی این سری را به سال ها قبل خواهد برد اما نقطه قابل بحث، عبارت The Final Battle است که آخر تیزر نمایش داده می شود که البته بعید به نظر می رسد منظور از این جمله، پایان فعالیت سری تکن باشد.

دوران طلایی سری تکن بر می گردد به سال ها پیش و زمانی که پلی استیشن 1 پادشاهی می کرد. هر چه جلوتر آمدیم رقبا قدرتمندتر شدند و سری تکن هم اندکی به حاشیه رفت اما Tekken 7 قرار است بازگشتی دوباره به میدان نبرد باشد.

کاتسوهیرو هارادا، کارگردان و تهیه کننده بازی، تنها یک نکته مهم برای مطرح کردن دارد و آن هم موتوری است که بر مبنای آن تکن 7 ساخته شده. طبق گفته های هارادا آنریل انجین 4، که ادامه دهنده راه آنریل انجین 3 در نسل هشتم خواهد بود، به تیم توسعه اجازه می دهد که زمان خود را صرف مسایل مهم تر و جالب تری کنند تا اینکه با مشکلات معمول دست و پنجه نرم کنند.

مهم ترین نکته صحبت های هارادا شاید این باشد که می گوید آنریل انجین 4 توانایی بالایی در ارائه پورت بازی ها دارد و این موتور توانایی آن را دارد که سریع تر از خود توسعه دهنده، بازی را برای هر پلتفرم دیگری پورت کند. بنابراین پی سی گیمرها اندکی امیدوار باشید.

هنوز هیچ تاریخ عرضه و یا پلتفرمی برای تکن 7 اعلام نشده ولی با توجه به اینکه آنریل انجین 4 از پلتفرم های اکس باکس وان و پلی استیشن 4 در بازار کنسولی حمایت می کند، دیدن این بازی روی این دو کنسول کاملا قطعی به نظر می رسد مگر اینکه نامکو باندای قرارداد انحصاری با شرکتی بسته باشد که باز هم با توجه به صحبت های هارادا در مورد پورت روی پلتفرم های دیگر، بعید به نظر می رسد.

[videojs mp4="http://cdn.digiato.com/Tekken 7 - EVO 2014 Teaser Trailer.mp4"]

موبایلت

نظرات ۱۷

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟