گوگل تلفن موژلار خود را در اختیار توسعه دهندگان می گذارد

گوگل تلفن موژلار خود را در اختیار توسعه دهندگان می گذارد

به احتمال زیاد قبلاً در مورد پروژه ی بلند پروازنه ی گوگل با نام آرا (Ara) شنیده اید پروژه یی که قرار است تحولی بزرگ در دنیای موبایل محسوب شود و موبایلی را به ما ارائه کند که سخت افزار آن به صورت ماژولار بوده و کاربران می توانند تلفن را بر حسب نیاز خود از نظر سخت افزاری مونتاژ کرده و مورد استفاده قرار دهند.

اگر شما یک توسعه دهنده هستید و علاقه مند به این پروژه و فکر می کنید چیزی برای اضافه کردن به آن دارید وقتش فرا رسیده که گوش به زنگ باشید، زیرا کمپانی گوگل گرفتن سفارش برای بردهای آزمایشی را شروع کرده است. با پر کردن فرم مرتبط تا قبل از هجدهم جولای (۲۷ تیر ماه) در صورتی که بتوانید نظر گوگل را برآورده نمایید و نشان دهید که صلاحیت لازم را دارا هستید می توانید به سخت افزار بسیار اولیه این موبایل و پروژه دسترسی پیدا کنید.

2

البته در صورتیکه بعد از ۱۸ جولای اقدام به ثبت نام کنید هنوز این شانس را خواهید داشت تا در دفعات بعدی جز کسانی باشید که کیت توسعه ی پروژه ی آرا را دریافت می نمایند. گوگل درخواست ها را بر مبنای میزان درک افراد از ابعاد پروژه، اهداف، کاسنپت و جزئیاتش اولویت بندی خواهد نمود و مسلماً کسانی که تنها برای دسترسی به این کیت از سر کنجکاوی درخواست ارائه نمایند شانسی نخواهند داشت.

با ارائه ی این کیت به توسعه دهندگان به نظر می رسد آرا از وضعیت یک پروژه ی مفهومی در حال خارج شدن بوده و در واقع در حال بدل شدن به واقعیت است و اکنون دولوپرها می توانند سخت افزار این پروژه را به صورت جدی برای اولین بار تجربه کنند. اگر جز افرادی هستید که برای مونتاژ کردن تلفن خود لحظه شماری می کنید مسلماً این خبر خوشحال کننده است و شاید تا رسیدن روزی که قطعات تلفن خود را بر حسب نیازتان انتخاب نمائید چیزی نمانده باشد.

نظرات ۲۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato