ساندسایت هدفون هایی تولید کرده که 1080p فیلم برداری می کند

ساندسایت هدفون هایی تولید کرده که 1080p فیلم برداری می کند

ساندسایت هدفون هایی تولید کرده که 1080p فیلم برداری می کند

مهم ترین معیارهای خرید یک هدفون برای شما چه چیزهایی هستند؟ کیفیت صدای عالی؟ قطعا همینطور است، راحت بودن و اذیت نکردن گوش؟ باید در صدر جدول باشد، فیلم برداری آن هم با کیفیت ۱۰۸۰p؟ گمان نکنم. شاید فیلم برداری توسط هدفون یکی از اولویت هایی نباشد که همه به دنبال آن هستیم اما نیاز کنونی بازار، آینده محصولات ساندسایت را رقم نمی زند.

این دستگاه های دو کاره، هدفون های بلوتوثی هستند که از تکنولوژی پیشرفته ای استفاده می کنند. در یک سمت این هدفون، انباشتگری قرار دارد که قسمت های مختلف از آن تغذیه می کنند و در سوی دیگر، دوربین با تمام مخلفاتش جای خوش کرده. تصور کنید دی جی ها به صورت مستقیم از طریق اپ ساندسایت، مراسم های خودشان را استریم کنند. می تواند جالب باشد.

Capture

اینکه این هدفون ها چه قابلیتی دارند را باید در گذر زمان متوجه شد اما در نظر داشته باشید که این محصول در حالی که می تواند یک ترکیب بی منطق تکنولوژیک باشد، همزمان می تواند انقلابی هم محسوب شود؛ فقط کافی است آن را به دست افراد درستی رساند.

اگر سریع بجنبید و در ۳۰ روز ابتدایی عرضه، یکی از آن ها را سفارش دهید، می توانید با قیمت ۳۵۰ دلار صاحب یکی از هدفون های دوربین دار ساندسایت شوید. در غیر این صورت و پس از گذشت این مدت زمان محدود، باید ۵۰۰ دلار بابت چنین محصولی بپردازید.

نظرات ۶

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل