آمازون سرویس اسپاتیفای دنیا کتاب ها را معرفی کرد؛ با ۱۰ دلار در ماه، هر چقدر که دوست دارید کتاب بخوانید

آمازون سرویس اسپاتیفای دنیا کتاب ها را معرفی کرد؛ با ۱۰ دلار در ماه، هر چقدر که دوست دارید کتاب بخوانید

آمازون دقایقی پیش به صورت رسمی سرویس جدید خود را با نام Kindle Unlimited معرفی کرد. کاربران با استفاده از این سرویس می توانند با پرداخت ۹.۹۹ دلار در ماه، به بیش از ۶۰۰ هزار کتاب الکترونیکی و ۲ هزار کتاب صوتی دسترسی پیدا کنند و هر تعداد اثری که دوست دارند را مطالعه نمایند.

در حالی که الگوی تجاری این سرویس را می توان با Spotify در دنیای موسیقی مقایسه کرد، اما Kindle Unlimited هنوز راه بسیاری را در پیش دارد تا بتواند مانند اسپاتیفای آرشیوی جامع را در دل خود جای دهد.

در میان آثار موجود در Kindle Unlimited نام های بزرگی همچون هری پاتر و ارباب حلقه ها دیده می شوند که این موضوع نشان می دهد آمازون تمام تلاش خود را به کار بسته تا سرویس جدیدش را تا حد امکان پر بار در اختیار کاربران قرار دهد. اما همانطوری که گفتیم این مجموعه تنها ۶۰۰ هزار اثر را شامل می شود و این عدد با میلیون ها کتابی که در خود آمازون به فروش می رسند، فاصله بسیاری دارد.

شما می توانید از همین امروز از خدمات Kindle Unlimited استفاده نمایید و حتی از طرح ۳۰ روز استفاده رایگان نیز بهره مند گردید. ویدیو معرفی سرویس جدید آمازون را در ادامه می توانید مشاهده نمایید.

[videojs mp4="http://cdn.digiato.com/Introducing Kindle Unlimited.mp4"]

 

نظرات ۱۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato