همه چیز درباره آیفون 13
شایعه: تولید مک بوک ایر ۱۲ اینچی به سال ۲۰۱۵ موکول شد

شایعه: تولید مک بوک ایر ۱۲ اینچی به سال ۲۰۱۵ موکول شد

شایعاتی از تایوان در روز جمعه به گوش می رسید که گویا اپل تولید مک بوک ایر ۱۲ اینچی را به دلیل محدودیت های منابع مربوط به پردازنده جدید، به سال ۲۰۱۵ موکول کرده. اما نسل بعدی مدل های ۱۱ و ۱۳ اینچی با همکاری تولید کنندگان آسیای شرقی، در زمان مقرر عرضه خواهد شد.

خبرگزاری اکونومیک دیلی نیوز تایوان در دو گزارش جداگانه خبر از شایعه ای داد که طبق آن، اپل عرضه مک بوک ایر ۱۲ اینچی را به اواخر سال ۲۰۱۴ یا اوایل ۲۰۱۵ موکول کرده است.  اما در عین حال نسل جدید مک بوک ایرهای ۱۱ و ۱۳ اینچی در حال آماده شدن برای عرضه قریب الوقوع در زمان تعیین شده خود هستند.

دلیل این تاخیر در مدل ۱۲ اینچی، محدودیت عرضه آخرین چیپ ۱۳ نانومتری Broadwell اینتل عنوان شده. به همین دلیل فعلا زمان عرضه را در اواخر سه ماهه آخر سال یا حتی اگر اپل محافظه کارانه تر عمل کند به اوایل سال بعد موکول شده است.

پیش از این در ماه آوریل تحلیلگر شرکت تحقیقاتی KGI، آقای مینگ-چی کو گفته بود که به احتمال زیاد اپل یک مک بوک ایر ۱۲ انچی با ظاهر و سخت افزار جدید و قیمتی ارزان تر عرضه خواهد کرد. این دستگاه بسیار نازک به احتمال خیلی زیاد بدون فن بوده و ترک پد آن دچار تغییراتی خواهد شد. همچنین پورت های ورودی و خروجی جدیدی هم در آن تعبیه شده است.

در مورد مدل های ۱۱ و ۱۳ اینچی هم خبرهایی به گوش می رسد که قطعات آن شامل پردازنده، اسکلت و نمایشگر در آگوست از تولیدکنندگان به کارخانه جهت اسمبل کردن تحویل داده می شود. انتظار می رود شروع حمل محموله برای عرضه در ماه اکتبر آغاز شود.

نظرات ۲۲
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato