استیم کنترلر همچنان در حال تغییر شکل است

آخرین آپدیت کلاینت استیم که به تازگی منتشر شد، حاوی اطلاعات مخفی جالبی است: یک عکس جدید از استیم کنترلر با ظاهری متفاوت نسبت به آخرین به روز رسانی تصویری.

در ورژن کنونی، علاوه بر اینکه هنوز ترک پدها حضور مطمئنی دارند، در سمت چب کنترلر و زیر یکی از ترک پدها، یک آنالوگ استیک اضافه شده که ظاهر کنترلر را بیش از پیش عجیب و غریب می کند. والو مرتبا روی نسخه های متعدد کنترلر استیم کار می کند و این نسخه ای که تعمدا برای کاربران استیم منتشر شده، احتمالا یکی از طرح های نهایی باشد.

سال گذشته، والو ورژن اولیه استیم کنترلر را به همراه یک استیم ماشین ساخته خودش برای 300 نفر ارسال کرد تا بازخورد آن ها را متوجه شود و برای بهبود کیفیت محصول نهایی از این نظرات استفاده کند. با توجه به تغییرات گسترده، به نظر می رسد مدل اولیه کنترلر استیم محصولی کاملا بی استفاده بوده که معدود افرادی موفق به ارتباط برقرار کردن با آن شده اند.

اگر کاربر شبکه استیم هستید و می خواهید این تصویر را در کامپیوتر خودتان ببینید، ابتدا از قسمت تنظیمات، مشارکت خود را در نسخه بتای کلاینت تیک بزنید و منتظر آپدیت شدن استیم باشید. پس از آن به آدرس Steam\tenfoot\resource\images\library مراجعه کنید و تصویر فوق را در آنجا پیدا کنید.

SteamController

آنچه در بالا می بینید قرار بود شکل اولیه استیم کنترلر باشد اما به مرور زمان و انجام آزمایش های بسیار، تغییرات بسیاری روی آن اعمال شد تا اینکه امروز آن را با این ظاهر می بینیم. والو هنوز در این رابطه شفاف سازی نکرده است.

ویجیاتو

نظرات ۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟