فروش ۱۴.۵ میلیون تلفن هوشمند توسط LG و سه برابر شدن سود شرکت طی سه ماه اخیر

فروش ۱۴.۵ میلیون تلفن هوشمند توسط LG و سه برابر شدن سود شرکت طی سه ماه اخیر

این روز ها بازه زمانی گزارش عملکرد سه ماهه شرکت ها است و کمپانی های مختلف همگی آمار و ارقام خود را در نهایت شفافیت با کاربران در میان می گذارند. همانطوری که دیروز از گزارش اپل نوشتیم، اکنون نوبت به LG رسیده است.

کمپانی کره ای در طول سه ماه گذشته ۱۴.۵ میلیون موبایل را به فروش رسانده و توانسته رکوردی را از خود بر جای بگذارد که در طول تمام دوران فعالیت شرکت، بی سابقه بوده است. این رقم نسبت به سال گذشته ۲۰ درصد افزایش داشته و به خوبی نشان می دهد که جی ۳ تا چه حد توانسته در بازار موفق باشد. هرچند تمام این موفقیت را نباید محدود به پرچمدار شرکت دانست؛ ال جی در بازار میان رده ها نیز عملکرد خوبی را از خود به نمایش گذاشته و با ارائه محصولاتی با کیفیت، موفق شده تا دستگاه های بسیاری را به فروش برساند.

به نظر می رسد ال جی از لغزش سامسونگ در بازار نهایت استفاده را برده و توانسته است نام خود را به عنوان یک مدعی جدی مطرح نماید. بخش موبایل این شرکت کره ای، پس از پشت سر گذاشتن سه فصل پیاپی همراه با شکست و افت آمار، سرانجام در سه ماهه اخیر موفق شده تا رقم ۳.۵ میلیارد دلار را به کمپانی تزریق نماید.

در نهایت به لطف درخشش بخش موبایل و عملکرد خوب بخش لوازم خانگی، LG توانسته تا به سود ۵۹۹ میلیون دلار دست پیدا کند. عددی که هرچند با آمار و ارقام سامسونگ هنوز فاصله بسیاری دارد، اما حداقل رو به رشد است و می تواند در آینده چند برابر شود.

نظرات ۲۶

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato