لنوو در حال ساخت رقیبی برای عینک گوگل است

در ابتدای سپتامبر آینده، بخشی از تیم توسعه کسب و کارهای جدید لنوو (NBD) گرد هم خواهند آمد تا با به همراه شرکت فن آوری Vuzix عینک هوشمند تولید شده توسط این دو شرکت را در چین معرفی کنند.

این عینک که رقیبی برای گوگل گلس محسوب می شود، M100 نام خواهد داشد و امکاناتی نظیر: دستورات صوتی، مکان یابی و سرویس های مبتنی بر پردازش ابری را پشتیبانی خواهد کرد. ام ۱۰۰ دارای یک پردازنده ۲ هسته ای با سرعت ۱ گیگاهرتز و سیستم عامل آن هم اندروید ۴.۰.۴ (بستنی نونی) است. در مقایسه باید گفت گوگل گلس دارای پردازنده دو هسته ای TI OMAP و اندروید ۴.۴ (کیت کت) است.

مدیر کل تیم NBD لنوو، یولی بی، در رابطه این عینک ها می گوید:

لنوو همیشه به دنبال محصولات جدید و ابتکاری است و با ادغام و یکپارچه سازی آخرین فن آوری های روز در آنها، به مشتریان درجه بالایی از قابلیت ها و آسودگی را می بخشیم. ظهور فن آوری های پوشیدنی و مخصوصا عینک های هوشمند، هدف ما را فراتر برد و همچنین سطح جدیدی از ارتباطات و محاسبات ارتباطی را فراهم می کند.

بنا به شرایط همکاری لنوو با ووزیکس، عینک هوشمند ام۱۰۰ تنها در چین عرضه خواهد شد. تاریخ شروع فروش این محصول در فصل پاییز و اوایل سپتامبر در نظر گرفته شده. نام کامل این محصول در بازارهای چین "ووزیکس ۱۰۰ پشتیانی شده توسط لنوو ان بی دی" خواهد بود.

عینک های هوشمند ام ۱۰۰ در چین ۸۰۰۰ یوان (۱٬۲۹۱ دلار) قیمت خواهد داشت. باید دید مردم چین چطور پذیرای فن آوری های پوشیدنی خواهند بود.

ویجیاتو

نظرات ۸

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟