تماشا کنید: رویایی که به واقعیت پیوست، کنترل اتومبیل تسلا از طریق ساعت هوشمند و اندروید پوشیدنی

تماشا کنید: رویایی که به واقعیت پیوست، کنترل اتومبیل تسلا از طریق ساعت هوشمند و اندروید پوشیدنی

روزگاری از برخی ایده هایی که در فیلم های سینمایی مشاهده می کردیم با عنوان علمی تخیلی یاد می شد ولی حالا که به گذشته نگاه می کنیم بسیاری از این ایده ها دیگر تخیلی نیستند و تبدیل به واقعیتی بر مبنای علم شده اند. یکی از موراد بسیار رایجی که شاید اکثر ما در کودکی آن را در فیلم ها مشاهده کرده بودیم صحبت با اتومبیل و کنترل آن از طریق یک گجت مانند ساعت بود و امروز این خیال به واقعیت بدل گردیده است و شما می توانید اتومبیل تسلای خود را به کمک ساعت هوشمند بسته شده بر روی مچ دستتان کنترل نمایید، قابلیت جدیدی که کمپانی تولید کننده ی این خودرو برای اندروید پوشیدنی معرفی کرده است.

2

نام اپلیکیشن ارائه شده برای اندروید پوشیدنی Tesla Command یا دستور تسلا است و کاربران می توانند آن را به سادگی از گوگل پلی استور دریافت نمایند. البته نباید از این اپلیکیشن انتظار معجزه داشته باشید و قرار نیست خودروی شما را به صورت خودکار تا مقصدی خاص براند (با ماشین های خود ران گوگل در آینده ی نزدیک این معجزه را هم می توانید انتظار داشته باشید) ولی قابلیت های بسیار جالبی را در اختیار خواهید داشت.

مسلماً می پرسید با تسلا کامند چه کارهایی می توان کرد؟ از جمله موارد قابل انجام می توان به باز کردن قفل درها، قفل کردن مجدد آنها، بوق زدن، باز کردن و بستن سان روف پرداخت. برای استفاده از اپلیکیشن یاده شده نیاز به لاگین به سرویس های آنلاین تسلا وجود دارد و البته جای خالی قابلیت هایی مانند روشن و خاموش کردن خودرو به شدت احساس می شود هر چند که به احتمال زیاد قابلیت های کنترلی بسیار دیگری در آینده ی نزدیک به این اپلیکیشن افزوده خواهد شد.

در انتها از شما دعوت می کنیم تا در دیجیاتو به تماشای ویدئوی مرتبط به کنترل خودروی تسلا توسط این اپلیکیشن بنشینید و قابلیت هایی که تصور می کنید می توانند این اپلیکیشن و البته آینده ی خودروهای هوشمند را جذاب تر نمایند با ما در میان بگذارید.

[videojs mp4="http://cdn.digiato.com/control_Tesla car_with Android_Wear.MP4"]

نظرات ۶
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato