ال جی با به روز رسانی نرم افزاری مشکل فرسایش پین های شارژ پشت ساعت هوشمند جی واچ را برطرف می کند

کسانی که تا به امروز توانسته اند ساعت هوشمند ال جی یعنی جی واچ را تهیه نمایند، یا آنقدر خوش شانس بوده اند که در کنفرانس گوگل I/O حضور داشته باشند و آن را به رایگان دریافت نمایند، همگی یک گلایه ی مشترک دارند آن هم خوردگی و پوسیدگی پین های شارژ ساعت که در پشت آن واقع شده اند است.

کاربران ساعت هوشمند مذکور در روزهای اخیر راجع به این پین های شارژ گلایه های بسیاری داشته اند، برخی می گویند تماس دائمی این بخش فلزی با دست آزار دهنده است و عده یی دیگر می گویند این پین ها بعد از مدتی به خاطر همین تماس طولانی مدت با پوست دچار خوردگی شده و آنها دیگر قادر به شارژ ساعت هوشمند خود نیستند و یا در شارژ مجدد آن دچار مشکل هستند.

1

در حالی که همگان فرض می کنند مشکل مذکور یک مشکل کاملاً سخت افزاری باشد ال جی می گوید می تواند این مشکل را با یک به روز رسانی نرم افزاری برطرف سازد. حالا احتمالاً شما هم متعجب هستید که چطور می توان پوسیدگی و فرسایش فلز را با به روز رسانی نرم افزاری متوقف کرد!

ال جی در توضیح این مسئله می گوید جی واچ در حال حاضر به صورت دائمی در حال انتقال جریان به پین های پشتی ساعت می باشد، حتی در زمانی که در وضعیت شارژ قرار ندارد. این امر سبب می شود پین های ساعت در تماس با پوست دست و رطوبت مرتبط به آن به مرور دچار تغییر رنگ و خوردگی بشوند.

اگر راه حل نرم افزاری مشکل را حل نکند، این مسئله می تواند به حدی بزرگ باشد که کمپانی کره ای مجبور به فراخوانی محصول خود و جایگزین کردن آن شود و در نهایت زیانی بزرگ را تجربه کند. ال جی به روز رسانی نرم افزاری یاد شده را روز گذشته برای عموم منتشر کرده است و به گزارش اندروید پلیس و به نقل از برخی کاربران حداقل فعلا به نظر می رسد مسئله حل و فصل شده است.

نظرات ۸

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟