اپلیکیشن ووندرلیست به روز شد؛ طراحی و امکانات بهتر در نسخه جدید

اپلیکیشن شناخته شده Wunderlist که برای مدیریت وظایف مورد استفاده قرار می گیرد در آخرین به روز رسانی تغییرات مفیدی داشته است. ووندرلیست در پلتفرم های iOS ،OS X ،Android، کروم و وب در دسترس است.

شرکت آلمانی 6Wunderkinder سازنده این اپلیکیشن اعلام کرده که ووندرلیست هشت میلیون کاربر فعال دارد که از زمان عرضه اپ در چهار سال قبل تا به حال بیش از ۴۵۰ میلیون لیست در آن ایجاد کرده اند.

Christian Reber موسس و رئیس شرکت در خصوص نسخه جدید ووندرلیست می گوید:

«در نسخه سوم اپلیکیشن ووندرلیست ما پلتفرمی را برای تمامی لیست ها ایجاد کرده ایم که به کاربران اجازه می دهد از دانسته های یکدیگر بهره مند شوند. در این نسخه امکان ایجاد لیست های عمومی از چیزهای جذاب وجود دارد. برای مثال می توانید لیستی از رستوران های محبوب پاریس به صورت عمومی ایجاد کنید که در دسترس همه باشد.»

اشاره شده نسخه سوم ووندرلیست، چیزی بیش از یک به روز رسانی ساده است. امکانات و طراحی در آن، تغییرات کلی کرده اند. همچنین همگام سازی اطلاعات بین کلاینت ها در پلتفرم های مختلف سرعت بیشتری خواهد داشت و بیش از ۶۰ قابلیت دیگر نیز بهبود یافته اند.

platforms@2x

امکان اشتراک گذاری لیست های عمومی در شبکه های اجتماعی، بهبود امکانات اشتراک در لیست ها، لیست های هوشمندتر از گذشته، پشتیبانی از کامنت و اضافه شدن جسچرهای لمسی تازه در نسخه های موبایلی اپلیکیشن از امکاانات تازه است.

اکثر اپلیکیشن ها و امکانات اصلی ووندرلیست در پلتفرم های فوق رایگان هستند. البته برخی قابلیت ها در صورت خرید نسخه پولی به کاربر داده می شوند. همچنین نسخه های مخصوص ویندوز ۸ و ویندوزفون ۸ نیز به زودی عرضه خواهند شد.

در ادامه مطلب دو ویدئو از امکانات Wunderlist 3 را مشاهده کنید.

[videojs mp4="http://cdn.digiato.com/wunderlist1.mp4"]
[videojs mp4="http://cdn.digiato.com/wunderlist2.mp4"]
Wunderlist
  • Wunderlist
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: 6Wunderkinder
  • سیستم عامل: اندروید و iOS
  • حجم: ۵۳ مگابایت
دانلودویجیاتو

نظرات ۱۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟