همه چیز درباره آیفون 13
۲۰۴۸ دایره ای، نمونه ای دیگر از پازل های عددی

۲۰۴۸ دایره ای، نمونه ای دیگر از پازل های عددی

کلونی های ۲۰۴۸ اغلب عناوین تکراری بی ارزشی هستند که چیز جدیدی به ایده اولیه اضافه نمی کنند اما ۲۰۴۸ دایره ای، یک عنوان متفاوت با مکانیک گیم پلی متفاوت است. صفحه جدولی ۴X4 تبدیل به دایره ای شده که در جهت عقربه های ساعت یا بالعکس حرکت می کند. حرکت در طول لایه ها هم در صورت برقراری روابط، ممکن خواهد بود.

مشکل اصلی این بازی کنترل گیج کننده ای است که چند دقیقه ابتدایی بازیکن را سر در گم می کند. یک مقدار بیشتر که به بازی زمان بدهید و با آن سر و کله بزنید با سیستم حرکت دادن خانه ها آشنا می شوید؛ اما تا آن زمان به اعصاب خود مسلط باشید و روی بازی تمرکز کنید تا متوجه تغییرات پس از هر حرکت شوید.

unnamed (1)

طرح های گرافیکی بازی، همانند طرح کلی گیم پلی، از روی ۲۰۴۸ برداشته شده. البته فراموش نکنید که ۲۰۴۸ یک کلونی بسیار موفق از بازی Threes محسوب می شود، پس بهتر است بگوییم ۲۰۴۸ دایره ای هم بخشی از خانواده کلونی های Threes محسوب می شود.

به جز حالت کلاسیک بو پیتزا که تصاویر آن را می بینید، چندین حالت بازی دیگر در نظر گرفته شده که بازی را سخت تر می کنند. به عبارتی هر مود خودش می تواند یک درجه سختی باشد. حالات بازی به ترتیب عبارتند از کلاسیک، پیتزا، سه قسمتی و آلتیمیت. البته پیتزا با توجه به اینکه دایره را به ۶ قسمت تقسیم می کند، شاید آسان تر به نظر برسد ولی توجه داشته باشید که لایه ها به ۳ عدد تقلیل پیدا می کنند.

unnamed (4)

بخش ۳ قسمتی، کل دایره را به ۹ خانه تقسیم می کند، در واقع ۳ قسمت ۳ لایه ای. فکر می کنید بازی در این حالت سخت تر از قبل می شود؟ پس هنوز حالت آلتیمیت را امتحان نکرده اید. در مود آلتیمیت که دایره کلا به ۴ خانه تقسیم شده، نهایت امتیازی که به دست آورید احتمالا از عدد ۱۰۰ یا ۱۵۰ فراتر نخواهد رفت.

۲۰۴۸ دایره ای را می توانید به رایگان دانلود کنید. هیچ پرداخت درون برنامه ای هم برای آن در نظر گرفته نشده. به زودی منتظر آپدیت های بیشتری برای بازی باشید، این بازی هنوز مشکلاتی دارد و تا برطرف شدن آن ها مدتی زمان لازم است.

Circular 2048
  • Circular 2048
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: Tarik Karsi
  • سیستم عامل: اندروید و iOS
  • حجم: ۳.۸ و ۵ مگابایت
دانلود
کافه‌بازار
اپ‌استور

نظرات ۱۴
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato