مشخصات فنی لومیا ۷۳۰ (سوپرمن) به همراه تصاویری جدید از آن منتشر شد

روز گذشته دو تصویر از تلفنی که قبلاً از آن با اسم رمز سوپرمن یاد می شد و گمان می رفت نوکیا آن را با عنوان لومیا ۷۳۰ عرضه نماید در اینترنت انتشار یافت.

گفته می شود استفان الوپ مدیر اجرایی ابزارها و سرویس های مایکروسافت در صحبت های درون سازمانی این کمپانی به خاطر مجهز بودن تلفن هوشمند مورد بحث به یک  دروبین جلویی ۵ مگاپیکسلی نسبتاً با کیفیت از آن با عنوان سلفی فون یا تلفن هوشمندی که مناسب گرفتن تصاویر سلفی است یاد کرده.

2
تصاویر جدید منتشر شده در اینترنت منتسب به تلفن هوشمند لومیا ۷۳۰

امروز در خبر دیگری ویندوز فون سنترال مشخصات فنی اولیه ی این تلفن هوشمند را منتشر کرده است. حالا علاوه بر دوربین ۵ مگاپیلکسلی جلویی حدس زده می شود لومیا ۷۳۰ در پشت نیز مجهز به یک دوربین ۶.۱ مگاپیکسلی خواهد بود، قابلیت بهره گیری از دو سیم کارت و مجهز بودن به یک پردازنده ی چهار هسته ای با سرعت و برند نامشخص، یک گیگا بایت حافظه ی رم، ۸ گیگابایت حافظه ی داخلی و پشتیبانی از درگاه حافظه ی میکرو اس دی نیز از دیگر مشخصات این تلفن هوشمند هستند.

همچنین اشاره شده است سوپرمن دارای صفحه نمایش ۴.۷ اینچی با یکی از دو رزلوشن ۴۸۰ در ۸۵۴ و یا ۷۲۰ در ۱۲۸۰ پیکسل خواهد بود و با سیستم عامل ویندوز فون ۸.۱ عرضه می شود.

حدس بر این است که مایکروسافت ظرف چند ماه آینده تلفن هوشمند مذکور را به عموم معرفی و فروش آن را آغاز نماید، و لومیا ۷۳۰ از نظر قیمت جز تلفن های اقتصادی محسوب خواهد گردید. در صورتیکه اطلاعات منتشر شده ی کنونی صحیح باشند تلفنن هوشمند لومیا ۷۳۰ یا همان سوپرمن قرار است جانشینی باشد برای محصول فعلی مایکروسافت یعنی لومیا ۷۲۰.

نظرات ۹

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟