گیر سولو: ساعت هوشمند جدید سامسونگ با قابلیت تماس تلفنی مستقل

گیر سولو: ساعت هوشمند جدید سامسونگ با قابلیت تماس تلفنی مستقل

سامسونگ تا کنون و در طول سال گذشته ۵ ساعت هوشمند متفاوت را به بازار عرضه کرده است، و توانسته توجه اقشار متفاوتی را به این خط تولید جدیدش جلب نماید. اما حالا گزارشی منتشر شده که بر مبنای آن به نظر می رسد غول تکنولوژی کره ای آماده می شود تا در ماه آینده و در برلین ساعتی جدید و متفاوت را معرفی کند.

منابع مختلف اخبار صنعتی بر این باور هستند ساعت هوشمند بعدی سامسونگ گیر سولو (Gear Solo)  نام دارد و اولین ساعت هوشمند مستقل این کمپانی محسوب می شود. منظور از عبارت مستقل دقیقاً چیست؟ گیر سولو قادر خواهد بود بدون نیاز به اتصال با یک تلفن هوشمند و به تنهایی تماس های تلفنی برقرار نماید.

در این بین نکته یی قابل تامل وجود دارد و آنهم اینکه گوگل تا کنون به اندروید پوشیدنی قابلیت پشتیبانی از سیم کارت مستقل را اضافه نکرده است و به شرکت های مختلف نیز اجازه ی سفارشی سازی سیستم عامل مذکور و افزودن قابلیت یاد شده را نداده، لذا حدس بر این است که در صورت تجهیز شدن گیر سولو به سیم کارت مستقل این ساعت نیز مانند دیگر ساعت هوشمند سامسونگ یعنی گیر ۲ با گونه ای از سیستم عامل تایزن تولید و عرضه شود.

علاوه بر موارد یاد شده گزارش دیگری اشاره می کند که سامسونگ قصد دارد این ساعت هوشمند جدید را تنها با پشتیبانی از شبکه های ۳G روانه ی بازار کند ولی انتشار نسخه ی دیگری با پشتیبانی از LTE و با فاصله یی کوتاه از نسخه ی اولیه نباید چندان دور از انتظار باشد. حدس های ابتدایی بر این است که گیر سولو یک ساعت هوشمند اقتصادی بوده و علی رغم دارا بودن قابلیت تماس مستقل احتمالاً از نظر قیمت هم رده ی گیر ۲ یا کمی ارزان تر باشد.

به احتمال زیاد سامسونگ در سوم سپتامبر و در کنار گلکسی نوت ۴ دست به معرفی این ساعت هوشمند جدید نیز خواهد زد.

نظرات ۱۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato