کاریار: راهنمای فعالیت های کاری شما

یکی از مسائلی که هر شخصی در زندگی خود با آن دست و پنجه نرم می کند، معضل رزومه نویسی و به طور کلی انجام امور اداری است. برای استخدام در هر اداره ای باید اول رزومه ای استاندارد نوشت و از قوانین کاری و مصاحبات شغلی مطلع باشید. اگر در جستجوی کاری مناسب هستید، اپلیکیشن کاریار راهنمای شما در این راه خواهد بود.

این اپلیکیشن در یک محیط ساده به شما اطلاعات عمومی زیادی در رابطه با مسائل مرتبط به کار و قوانین آن می دهد. اولین مرحله نوشتن یک رزومه کامل و استاندارد است. کاریار به شما آموزش می دهد که چطور رزومه ای موثر و بدون روده درازی بنویسید. همچنین با استفاده از نمونه رزومه های آماده به شما یک دید کلی نسبت به این موضوع می دهد.

مرحله بعد یافتن شغل دلخواه است. کاریار یک بانک بزرگ از وب سایت های استخدامی را برای شما گرد هم آورده که با مراجعه به آنها می توانید رزومه ساخته شده را در آنجا قرار داده و منتظر تماس کارفرما باشید.

ir.reddesign.karyar4

قدم بعد در استخدام مصاحبه شغلی است که این خود یکی از پر استرس ترین مراحل استخدام محسوب می شود. اما نگران نباشید چرا که این اپلیکیشن یک بخش فقط به این موضوع اختصاص داده و در چهارده بخش به شما راه های یک مصاحبه موفق را نشان می دهد.

شما در این مسیر باید نسبت به قوانین کار و تامین اجتماعی، قراردادها، اصول کار تشکیلاتی، اصطلاحات کار و نحوه نگارش نامه های اداری اطلاعات کاملی داشته باشید. به همین دلیل سازندگان اپلیکیشن کاریار مفصلا به این موارد پرداخته اند. در این بین می توانید مقاله های مورد علاقه خود را نشانه گذاری کنید تا به سرعت به آنها در آینده دسترسی داشته باشید.

به طور کلی اپلیکیشن کاریار حتی اگر از مرحله استخدام هم گذشته باشید، باز هم تمام نیازهای کاری شما را برطرف می کند.

کاریار
  • کاریار
  • قیمت: ۱۰۰۰ تومان
  • سازنده: استودیو سرخ
  • سیستم عامل: اندروید
  • حجم: ۲ مگابایت
دانلود

 

موبایلت

ویجیاتو

نظرات ۷

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟