The Silent Age؛ سفر در زمان

سال ۱۹۷۲ همه چیز با آنچه که امروز می بینیم تفاوت می کرد. نهایت تکنولوژی آن روزگار، مد روز و کلا همه چیز متفاوت بود و حالا بیش از ۴۰ سال گذشته. شاید سبیل Joe، کاراکتر بازی، سندی محکم برای این ادعا باشد که بازی The Silent Age از همان سال های دور می آید تا در قرن بیست و یکم نسل بشر را نجات دهد.

در یک روز معمولی، یک اتفاق عجیب برای جو می افتد. وی مردی را می یابد که دیگر چیزی تا پایان عمرش باقی نمانده. او به جو می گوید که اتفاقی عجیب در حال رخ دادن است و اگر او نجنبد انسان ها منقرض می شوند.

دستگاهی که باعث سفر در زمان می شود می تواند ایده خوبی برای نجات انسان باشد. همین دستگاه می تواند بهانه خوبی برای ساخت یک گیم پلی متفاوت هم باشد. در The Silent Age مرتبا باید در زمان سفر کنید و هر آنچه که اشتباه پیش رفته را اصلاح کنید تا واقعه انقراض انسان ها منتفی شود.

unnamed (2)

طراحی هنری مطلوب، کدنویسی عالی و گیم پلی روان، مولفه های اصلی یک بازی اشاره و کلیک موبایل هستند که The Silent Age همه آن ها را یک جا دارد. رابط کاربری با استفاده از افکت هایی که به صورت مستقیم تجربه بازیکن را به بازی انتقال می دهد، راحتی کار را چندین برابر کرده.

قسمت اول The Silent Age مدتی است که به رایگان برای اندروید و iOS منتشر شده و قسمت دوم هم اکنون در دست توسعه قرار دارد. قسمت دوم که تکمله ای بر داستان بازی خواهد بود احتمالا تا کمتر از ۲ ماه دیگر منتشر شود. البته انتظار رایگان بودن قسمت دوم را نداشته باشید.

The Silent Age
  • The Silent Age
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: House on Fire
  • سیستم عامل: اندروید و iOS
  • حجم: ۵۵.۹ مگابایت
دانلود
گوگل‌پلی
اپ‌استور

نظرات ۲۶
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato