مچ بندی برای دفع پشه های مزاحم

مچ بندی برای دفع پشه های مزاحم

Invisiband نام مچ بندی جدید است که ادعا می کند می تواند پشه ها را از شما دور نماید. این دست بند به تازگی کمپین خود را در سایت IndieGoGo راه اندازی کرده و امیدوار است بتواند با جذب سرمایه های مردمی، مقدمات را برای تولید انبوه فراهم نماید.

Invisiband آغشته به ماده ای به نامر گرانیول است که در اثر آن دست بند می تواند پشه ها را از شما دور نگه دارد. هر مچ بند تا ۱۲۰ ساعت اثر بخشی بخشی دارد و پس از آن خاصیت خود را از دست می دهد.

گرانیول روغنی است که از گل شمع دانی گرفته می شود. شمع دانی های قدرتی طبیعی دارند که می توانند پشه ها را از خود دفع نمایند. طبق ادعای استارت آپ Invisiband این ماده، از محصولات شیمیایی بسیار سالم تر است و عملکرد بهتری را از خود بروز می دهد.

تا کنون ماده های طبیعی بسیاری جهت دفع پشه های تولید شده اند، اما هیچ یک از آنها اثر بخشی چندانی را از خود نشان نداده اند. طراحان Invisiband مدعی می شوند که گرانیول باعث می شود پشه ها دیگر نتوانند حضور کاربر را بو بکشند و در واقع کسی که این مچ بند را به دست کند، در برابر پشه ها نامرعی خواهد شد.

کمپین Invisiband برای پیاده سازی درخواست ۱۰ هزار دلار را کرده است و امیدوار است بتواند دست بند های خود را در بسته هایی ۵ تایی و به قیمت ۱۹ دلار به فروش برساند.

ویجیاتو

نظرات ۱۷

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato