اشتیاق بیش از ۲۶ میلیون کاربر امریکایی اپل برای ارتقا به آیفون ۶

اشتیاق بیش از ۲۶ میلیون کاربر امریکایی اپل برای ارتقا به آیفون ۶

اشتیاق بیش از ۲۶ میلیون کاربر امریکایی اپل برای ارتقا به آیفون ۶

بعد از مدت ها انتظار اپل قصد دارد نهم سپتامبر (۱۸ شهریور) و در طی مراسمی آیفون نسل بعدی که احتمالاً آیفون ۶ خواهد بود را معرفی کند. در حال حاضر در امریکا بیش از ۲۵ میلیون کاربر منتظر این رونمایی هستند تا به نسخه جدید از تلفن هوشمند مذکور مهاجرت کنند.

آمار آیفون داران علاقه مند به خرید به این تلفن هوشمند در امریکا برای اپل بسیار مناسب است: ۳۵ درصد تمام این افراد که از سن ۱۳ سال به بالا هستند، اعلام کرده اند قصد دارند در شش ماه آینده آیفون جدید را جایگزین نسخه ی پیشن این تلفن هوشمند کنند. با توجه به آمار کل دارندگان آیفون، این درصد حدود ۲۵.۵ میلیون نفر را در بر می گیرد.

در بین صاحبان آیفون بیشترین تمایل به ارتقا در کسانی که از مدل ۴S استفاده می نمایند دیده می شود، ۴۰ درصد از صاحبین مدل مذکور قصد خریداری آیفون ۶ را دارند.

iPhone+Upgrade+Intent
میانگین علاقه مندان ارتقا به آیفون ۶ به تفکیک مدل های مختلف

این نکته را هم باید در نظر داشت که معمولا اپل در هر مراسم و بعد از معرفی محصول جدید، قیمت محصولات قدیمی تر خود را کاهش می دهد. به همین دلیل خیلی از افراد شاید آیفون های ارزان قیمت تر پیشین را تهیه کنند.

این گزارش که توسط comScore تهیه شده، به این موضوع اشاره می کند که ۲۴ درصد دارندگان آیفون ۵اس هم در بین مشتاقان قرار دارند؛ یعنی حدود ۳.۶ میلیون نفر با میانگین سنی ۲۵ تا ۳۴ سال.

در انتها باید اشاره کرد که اپل ماه گذشته حدود ۷۰ الی ۸۰ میلیون عدد آیفون ۶ سفارش داده است و انتظار می رود این محصول در ۲ سایز صفحه نمایش ۴.۷ و ۵.۵ اینچی تولید و عرضه شود.

نظرات ۲۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل