دوربین مخصوص سلفی سونی به همراه سنسور Exmor RS و با ظاهری عجیب

دوربین مخصوص سلفی سونی به همراه سنسور Exmor RS و با ظاهری عجیب

به تازگی دوربینی اندرویدی و مخصوص سلفی از سونی، در تصاویری لو رفته است. به نظر می رسد این دوربین به زودی در آسیا عرضه شود.

این ابزار شبیه یک شیشه عطر طراحی شده و از سنسور Exmor RS سونی به همراه ضدلرزش بهره می برد. سنسور Exmor RS تکنولوژی نسبتا جدیدی است که سونی در صفحات حساس دوربین هایش جهت کاهش میزان نویز تصاویر گنجانده است.

این روزها حتی گوشی های میان رده و ارزان قیمت هم از دوربین جلو بهره می برند، اما کیفیت این دوربین ها برای گرفتن عکس های سلفی مناسب نیست. ظاهرا سونی فکر می کند، خودشیفتگان معتاد به سلفی به این دوربین علاقمند خواهند شد.

دوربین جدید ظاهرا از یک لنز Sony G نیز بهره می برد و به همراه آن یک نمایشگر ۳ اینچی نیز برای پیش نمایش -و شاید هم ویرایش- تصاویر وجود دارد. همچنین آنطور که منابع لو داده اند، قابلیت های ارتباطی از جمله وای‌فای و NFC نیز در این دوربین تعبیه شده که اجازه ارسال ساده و سریع تصاویر را ممکن می کند. ضمن اینکه امکان اضافه کردن میکرواس‌دی نیز برای افزایش حافظه این دوربین وجود دارد.

ابعاد و وزن این دوربین ادکلن شکل به ترتیب ۲۰٫۱×۱۲۵×۵۷٫۷ میلی‌متر و ۱۳۶ گرم گزارش شده اما نام رسمی آن هنوز مشخص نیست. به نظر میرسد این دوربین به زودی و قبل از عرضه عمومی در آسیا عرضه شود.

اما فارغ از هر چیزی، آیا شما حاضرید دوربینی که به طور اختصاصی و با ظاهری عجیب تنها برای سلفی گرفتن درست شده را بخرید؟

70a7cbd0jw1ejib2wga9vj20hs0qotay-940x706

نظرات ۲۷
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.