انتشار تصاویر بیشتر از لومیا ۸۳۰ و برخی مشخصات فنی آن

انتشار تصاویر بیشتر از لومیا ۸۳۰ و برخی مشخصات فنی آن

با وجود اینکه نوکیا به مایکروسافت پیوست، ولی هنوز لومیا با برند نوکیا زنده است و این روزها شایعاتی در رابطه با یک مدل ارزان قیمت شنیده می شود. پیش از این از احتمال معرفی لومیا ۸۳۰ و تصاویر مربوط به آن خبرهایی را منتشر کردیم. اما اخیرا تصاویر بیشتری این لومیای میان رده به همراه یک عکس رندر شده در کنار برادر بزرگترش یعنی لومیا ۹۳۰ به اینترنت راه یافته است.

بنا به اطلاعات منتشر شده قبلی، لومیا ۸۳۰ ابعادی معادل ۱۳۹.۴ میلیمتر در ۷۰.۷ میلیمتر خواهد داشت و بنابراین کمی از لومیا ۹۳۰ باریک تر و درازتر خواهد بود. عکسی که از این دو دستگاه منتشر شده هم گواه همین موضوع است. با این مقدار افزایش قطعا در نحوه استفاده از موبایل با یک دست تاثیر احتمالا منفی خواهد گذاشت.

در ادامه شخصی که تصویر رندر شده را منتشر کرده، اشاره ای هم به برخی مشخصات فنی آن داشته است. به گفته او صفحه نمایش لومیا ۸۳۰ بر خلاف ۹۳۰ از پنل IPS LCD برخوردار است. به احتمال بسیار زیاد، این دستگاه دارای نمایشگر ۴.۵ اینچی با رزولوشن ۷۲۰ در ۱۲۸۰ پیکسل خواهد بود. یکی دیگر از مواردی که شخص لو دهنده به آن اشاره کرده، دوربین PureView با لنز ۱۳ مگاپیکسلی لومیا ۸۳۰ است. پیش از این حدس زده می شد دوربین این تلفن هوشمند مبتنی بر ویندوز فون ۲۰ مگاپیکسل خواهد بود. در آخر به قلب تپنده لومیا ۸۳۰ اشاره می کند که طبق گفته او، اسنپدرگن ۸۰۰ خواهد بود.

تمام اطلاعات فوق صرفا در حد شایعه هستند و مطلقا نمی توان نسبت به صحت یا سقم آنها اطمینان حاصل کرد. اما با این حال وجود یک لومیای میان رده جدید مسجل شده، اما در مورد سخت افزار فعلا فقط باید صبر کرد.

در ادامه مطلب تصاویر لو رفته از لومیا ۸۳۰ را خواهید دید.

Lumia-830 (6)

Lumia-830 (7)

Lumia-830

Lumia-830 (1)

Lumia-830 (2)

Lumia-830 (3)

Lumia-830 (4)

Lumia-830 (5)

 

نظرات ۳۵
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato