تماشا کنید: یک ویدئوی تبلیغاتی دیگر از سامسونگ برای گلکسی نوت ۴

چند روز پیش سامسونگ دست به انتشار یک ویدئوی تبلیغاتی برای گلکسی نوت ۴ زد که تمرکز اصلی آن به نمایش درآوردن توانایی های قلم ارائه شده به همراه این تلفن هوشمند موسوم به S Pen بود و کره ای ها سعی نموده بودند نشان دهند که چطور قلم مذکور می تواند به ابزاری مناسب برای پیاده سازی دست نوشته ها در شرایط گوناگون بدل گردد.

در آن ویدئو مشاهده می نمودیم از کودکی که در حال نقاشی با مداد شمعی بود تا موسیقی دانی که در حال نوشتن نوت، همگی می توانستند S Pen را جایگزین نیازشان در پیاده سازی دست نوشته ها با ابزارهای سنتی بنمایند.

سامسونگ به شدت در حال تلاش است تا به عموم توضیح دهد که محصول جدیدش می تواند جانشین موثری برای کاغذ و قلم سنتی باشد و در همین راستا روز یکشنبه نیز دست به انتشار یک ویدئوی تبلیغاتی جدید برای گلکسی نوت ۴ زده است.

در ویدئوی تبلیغاتی تازه منتشر شده کمپانی کره ای تلاش کرده است، مواردی را به نمایش بکشد که کاربران می توانند با S Pen آنها را خلق نمایند و سعی بر این بوده تا نشان دهد چطور این ابزار جذاب قادر است به بخشی از زندگی روزمره ی همگی ما بدل گردد. در همین راستا مشاهده می کنید چطور یک نفر اقدام به ایجاد یک نقشه برای راهنمایی دیگران نموده یا فرد دیگری به چه صورت با S Pen یک کارت تبریک خانگی را طراحی می کند.

در انتهای این نیز ویدئو یکبار دیگر رویداد سوم سپتامبر سامسونگ یادآوری می گردد تاریخی که گفته شده است گلکسی نوت ۴ به صورت رسمی معرفی خواهد گردید. در پایان از شما دعوت می کنیم تا به تماشای این تیزر تبلیغاتی تازه منتشر شده برای گلکسی نوت ۴ بپردازید.

[videojs mp4="http://cdn.digiato.com//note4-2ndad.mp4"]

 

سرور ابری

نظرات ۴۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟