احتمال عرضه چند ساعت هوشمند توسط اپل

چندی پیش اپل دعوت نامه های مراسم آتی خود را با عبارت «کاش می توانستیم بیشتر بگوییم» منتشر کرد. این جمله در خود بار معنایی بسیاری دارد و معرفی هر نوع محصولی در این مراسم را محتمل می کند.

اما اخیرا خبرهایی به گوش می رسد که احتمالا اپل قصد دارد ساعت های هوشمند خود را هم در این مراسم معرفی کند. بله درست خواندید؛ به احتمال زیاد چندین مدل مختلف و متنوع با قیمت های متفاوت از ساعت های هوشمند توسط این کمپانی موفق عرضه خواهد داشت. بنا به گزارش Recode قیمت گران قیمت ترین آنها ۴۰۰ دلار خواهد داشت. برای مقایسه باید یادآوری کنیم که ساعت های هوشمند ال جی و سامسونگ به ترتیب ۲۰۰ و ۲۳۰ دلار قیمت دارند.

هنوز از تعداد مدل ها خبری منتشر نشده اما به احتمال زیاد مدل های ارزان قیمت تر، دارای نمایشگری کوچک تر و سخت افزاری ضعیف تر خواهند بود. پیش از این هم در ماه ژوئن گذشته، خبرگزاری وال استریت ژورنال از عرضه چند ساعت هوشمند با نمایشگرهای متفاوت خبر داده بود.

همانطور که ما از اپل انتظار داریم، هیچ گونه واکنشی تا روز کنفرانس اپل (۱۸ شهریور) نخواهیم دید. انتظار شما از اپل چیست؟ به نظر شما این شرکت با چه سیاستی وارد حوزه گجت های پوشیدنی می شود؟

ویجیاتو

نظرات ۱۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟