تصاویر لو رفته از Moto X+1 جزئیات بیشتری را تایید می کنند

اخیرا دو تصویر جدید از محصول بعدی موتورولا، یعنی موتو اکس+۱ توسط خبرگزاری TK Tech News لو رفته که خوشبختانه از کیفیت قابل قبولی برخوردار است و جزئیات خوبی را می توانیم در آنها مشاهده کنیم.

در تصاویر لو رفته جدید، جلو و عقب دستگاه به خوبی دیده می شود. در روبروی دستگاه، همانند Moto E ما یک بلندگو می بینیم که در پایین نمایشگر دیده می شود. البته در مورد قطعه ای که در بالای صفحه نمایش وجود دارد نمی توان گفت که بلندگوی دوم است یا فقط یک خروجی صدا. مثل آمازون فایر، ما چهار سنسور در گوشه های این تلفن هوشمند دیده می شود که عملکرد آن فعلا مشخص نشده.

در عقب دستگاه هم ما دوربین و لوگوی بزرگ موتورولا را می بینیم. جالب است بدانید دکمه پاور موتو اکس+۱ در اصل همین لوگوی پشت دستگاه است و همچنین، فلاش LED به صورت حلقه ای در اطراف لنز دوربین قرار گرفته.

در مورد جنس بدنه باید بگوییم که فعلا در این تصویر ما یک بدنه با طرح چوب و کمربندی آلومینیومی در اطراف دستگاه می بینیم. منابعی که این تصاویر را منتشر کردند در رابطه با جنس بدنه پشت گفته اند که مثل موتو اکس، این بخش از دستگاه از متریال های مختلفی ساخته می شود. مثل: پلاستیک، چوب، چرم، جین و حتی فیبر کربن.

تنها سه روز تا مراسم موتورولا باقی مانده و ما هم در سریع ترین زمان ممکن شما را از اخبار این مراسم مطلع خواهیم کرد.

موبایلت

نظرات ۲۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟