ال جی G Watch R اولین ساعت هوشمند جهان با پانل P-OLED خواهد بود

به نظر می آید LG خودش تمایل دارد تا لحظه به لحظه اطلاعات بیشتری را از ساعت هوشمند G Watch R منتشر نماید و اکنون این کمپانی در خبری اعلام نموده است قلب گجت پوشیدنی تازه اش از پانلی جدید با عنوان P-OLED بهره مند گشته.

ساعت هوشمند مورد بحث اولین ساعت در جهان است که از پانل مذکور بهره برده که در اصل نمونه یی مدور از پانل های OLED با ضخامت ۰.۶ میلی متر بوده که رزلوشنی معادل ۳۲۰ در ۳۲۰ پیکسل را در صفحه ای با قطر ۱.۳ اینچ ارائه می نماید.

1

نمایشگر LG G Watch R دارای گستره ی رنگی بالایی بوده و خود این کمپانی در توصیف آن از عبارت unlimited contrast ratio یا نسبت کنتراست نامحدود یاد می نماید. همچنین حداکثر روشنایی آن این  ۳۰۰ نیت است و علاوه بر موارد یاد شده ال جی از مد جدیدی با عنوان PSM که مرتبط به صرفه جویی در مصرف انرژی توسط ساعت مذکور بوده نیز سخن به میان آورده، که امکان روشن ماندن صفحه نمایش به صورت دائمی مانند یک ساعت واقعی و با کمترین میزان مصرف انرژی را فراهم می نماید.

شایان ذکر است کمپانی کره ای تا کنون اطلاعاتی در مورد انتشار این ساعت به همراه اندروید پوشیدنی ارائه نکرده است، هر چند بعید به نظر می رسد آنها این گزینه را مد نظر قرار ندهند.

نظرات ۱۷

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟