پیش فروش آیفون های جدید اپل در ۹ کشور آغاز شد

پیش فروش آیفون های جدید اپل در ۹ کشور آغاز شد

پس از معرفی آیفون ۶ با صفحه نمایش ۴٫۷ اینچی و آیفون ۶ پلاس ۵٫۵ اینچی در مراسم اخیر اپل، از امروز و طبق برنامه، اپل پیش فروش این محصولات را آغاز کرده است.

در این مرحله، این دو آیفون در آمریکا، بریتانیا، فرانسه، کانادا، آلمان، هنگ کنگ، سنگاپور، استرالیا و ژاپن قابل پیش خرید هستند. آیفون های پیش خرید شده از ۱۹ سپتامبر به مشتریان عرضه می شوند.

طبق گزارشی که در سایت ۹to5mac منتشر شده اپل از ۲۶ سپتامبر (حدود دو هفته دیگر) آیفون ۶ و آیفون ۶ پلاس را در سایر کشورها نیز عرضه می کند.

نسخه آنلاک و ۱۶ گیگ آیفون ۶ قیمت ۶۴۹ دلار، مدل ۶۴ گیگ با قیمت ۷۴۹ دلار و مدل ۱۲۸ گیگابایتی با قیمت ۸۴۹ دلار به قابل پیش خرید هستند. همچنین مدل ۱۶، ۶۴ و ۱۲۸ گیگابایتی آیفون ۶ پلاس نیز به ترتیب با قیمت های ۷۴۹، ۸۴۹ و ۹۴۹ دلار عرضه خواهند شد.

همچنین در حال حاضر و نسخه آنلاک آیفون فایو اس با کاهش قیمت از قیمت ۵۴۹ دلار و آیفون فایو سی آنلاک نیز با قیمت ۴۵۰ دلار قابل خرید هستند. اگر مقیم یکی از کشورهای فوق هستید،

برای سفارش می توانید به این صفحه مراجعه کنید. اگر منتظر ساعت هوشمند اپل هستید، باید تا اوایل سال ۲۰۱۵ صبر کنید.

اگر گزارش های مربوط به مراسم اخیر اپل را از دست داده اید می توانید از طریق این صفحه به تمامی اخبار مربوط به این مراسم در دیجیاتو دسترسی داشته باشید.

نظرات ۵۱
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato