برگزاری اولین جشنواره برنامه نویسی تلفن همراه دانشگاه صنعتی شریف

برگزاری اولین جشنواره برنامه نویسی تلفن همراه دانشگاه صنعتی شریف

تلفن های همراه هوشمند بحشی جدا ناشدنی از زندگی روزمره ما شده اند. اپلیکیشن ها هم جدایی ناپذیر تلفن های هوشمند هستند بنابراین زندگی ما گره کوری به این بخش از تکنولوژی خورده. هر روز ما شاهد پیشرفت های بیشتر در این حوزه هستیم.

در کشور ما هم چند سالی است که طراحی اپلیکیشن شغل اول بسیاری از برنامه نویسان شده و جشنواره ها و مسابقات مختلف هم، به این موضوع کمک شایانی می کنند. چرا که برگزاری این رویدادها تاثیر بسیار مثبتی در بالا رفتن کیفیت این صنعت می گذارد و همچنین، منجر به کشف ایده های ناب برنامه نویسی و در نهایت راحتی بیشتر مصرف کننده خواهد شد.

در همین راستا، دانشگاه صنعتی شریف هم اقدام به برگزاری اولین جشنواره برنامه نویسی تلفن همراه کرده که در ادامه مطلب، بیانیه خبری این رویداد را خواهید خواند.

با دیجیاتو همراه باشید.

روز به روز بازار اپلیکیشن های موبایل داغ تر می شود و برنامه های مختلف و متنوعی پا به دنیای تلفن همراه می گذارند.

شاید تا همین چند سال پیش کسی فکر نمی کرد که نفوذ اپلیکیشن های مختلف در زندگی هایمان، در قالب همراه ترین و نزدیک ترین وسیله الکتریکی، یعنی موبایل تو جیب؛ تا این حد گسترده و ریشه دار بشود. جوری که زندگی بدون آنها اگه غیر ممکن نباشد، سخت و رنج آور هست.

حالا با توجه به وجود این دریای اپلیکیشن ، دانشگاه صنعتی شریف مجالی رو فراهم کرده تا برنامه نویس ها و توسعه دهندگان برنامه های موبایل بتوانند اپلیکیشن خود را بدون هیچ هزینه ای و فقط با زدن چند کلیک در یک مسابقه، با اپلیکیشن های دیگر محک بزنند تا کاربردی ترین و بهترین اپلیکیشن ها مشخص شوند!

sharif app festival-main

در دانشگاه صنعتی شریف که یکی از برترین دانشگاههای کشور در زمینه ی دانش فنی و یکی از تاثیرگذارترین دانشگاهها بر صنعت کشور هست، در طی سال، جشنواره ها و مسابقات مختلفی برگزار می شود که در نوع خودشان جز برترین ها از لحاظ نوآوری و سطح علمی- فنی محشوب می شوند. امسال دانشگاه صنعتی شریف برای اولین بار اقدام به برگزاری «جشنواره برنامه نویسی تلفن همراه» در قالب مسابقات شریف کاپ کرده است.

مسابقاتی که همه ساله در مهرماه ، زیر نظر دانشکده مهندسی برق دانشگاه صنعتی شریف برگزار می شود.

برای شرکت در این جشنواره کافی است بعد از ورود به سایت، ابتدا از طریق قسمت "ارسال آثار" در سیستم عضو شوید و سپس به تعداد دلخواه، برنامه های خود را بارگزاری کنید. پس از پایان مهلت مسابقه، داورها نرم افزارهای ارائه شده را بررسی کرده و به آنها امتیاز خواهند داد.

در پایان نیز از برنامه های برگزیده در مراسم اختتامیه ی مسابقات شریفکاپ که در دانشگاه صنعتی شریف با حضور شخصیت های برجسته و مهمانان ویژه و با وجود پوشش رسانه ای، در تاریخ چهارم مهرماه برگزار خواهد شد، تقدیر شده و جوایز نفیسی به برنده ها اهدا خواهد شد.

شرکت در این جشنواره رایگان بوده و جایزه ویژه این جشنواره مبلغ سی میلیون ریال تعیین شده است. به سه برنامه برگزیده دیگر هم، هرکدام ده میلیون ریال تعلق خواهد گرفت.

برای شرکت در این مسابقه و اطلاعات بیشتر به سایت App.SharifCup.ir مراجعه نمایید. مهلت شرکت در این جشنواره تا ۳۰ ام شهریور ماه است و تمدید نخواهد شد.

ویجیاتو

نظرات ۳۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato