اکس باکس وان در کالبد لپ تاپ می رود

اولین باری نیست که سخت افزار کنسول ها از کالبدشان جدا می شوند و طراحان، لباس جدید بر تن آن می کنند. اما این بار اد زریک (Ed Zarick)، با استفاده از پرینتر 3 بعدی، لیزر و مقادیر زیادی از زمانش، کنسول اکس باکس وان را به حالت لپ تاپی غول پیکر در آورده است.

این دستگاه نسبتا جدید که اکس بوک وان (XBook One) نام گرفته، در چندین مدل ساخته و عرضه می شود. اگر اکس بوک وان را با کینکت بخواهید، باید 1500 دلار هزینه کنید. توجه داشته باشید که همزمان مبلغ یک مانیتور 22 اینچ با رزولوشن 1080 پیکسلی را هم می پردازید. باقی قیمت ها را می توانید از وبسایت زریک دریافت کنید.

در اکس بوک وان همه چیز سر جای خود قرار دارد. سخت افزار، دیسک بلوری، فن ها و ... همه به گونه ای طراحی شده اند که گرما مایه عذاب سخت افزار نشود. اما این دستگاه یک مشکل بزرگ دارد که به هیچ شکلی برطرف نمی شود: شما همچنان نیازمند برق شهری هستید تا آداپتور کنسول را به آن متصل کنید.

در حقیقت به علت معماری خاص کنسول، و قوانین جدی مایکروسافت در قبال مادینگ سخت افزار، زریک حق دست بردن و تغییر ویژگی های اصلی را نداشته. به همین دلیل امکان افزودن باتری و حذف آداپتور وجود ندارد.

xbookone

برای دریافت تصاویر بیشتر و ویدیوی معرفی این شبه کنسول، با دیجیاتو همراه شوید.

[videojs mp4="http://cdn.digiato.com/XBOOK-ONE-The-XBOX%20ONE-Laptop.mp4"]

 

8

9

10

11

12

2

3

4

5

6

7

موبایلت

ویجیاتو

نظرات ۲۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟