موتورولا در تلاش برای حل مشکل سوختگی موقت صفحه نمایش موتو ۳۶۰

موتورولا در تلاش برای حل مشکل سوختگی موقت صفحه نمایش موتو ۳۶۰

موتورولا در تلاش برای حل مشکل سوختگی موقت صفحه نمایش موتو ۳۶۰

موتو ۳۶۰ یکی از بهترین ساعت های هوشمند بر پایه اندروید، در بازار پر تب و تاب گجت های پوشیدنی است. پیش فروش این دستگاه، که بر پایه Android Wear کار می کند، هفته گذشته آغاز شده و انتظار می رود سفارشات به زودی به دست متقاضیان برسند. بسیاری از عملکرد دستگاه خود کاملا راضی هستند اما تعداد اندکی نیز درباره ی صفحه نمایش دستگاه گله‌مندند. 

موضوعی در وبسایت Reddit پیرامون سوختن موقت صفحه نمایش Moto360، هنگام شارژ شدن ایجاد شده است. طبق گفته یکی از کاربران، قسمت پایین صفحه نمایش ساعت او پس از حدود ۲۰ دقیقه شارژ شدن، به رنگ سیاه در آمده است. ریست و خاموش کردن دستگاه برای یک ساعت نیز در حل این مشکل موثر نبوده است. طبق نظر برخی کاربران، این موضوع بیشتر شبیه به مشکل تداوم تصاویر است، چون سوختگی در LCD ها ممکن نیست.

به گفته یکی دیگر از کاربران، این مشکل وی پس از اتمام شارژ ساعت رفع شده است. دیگر کاربران، به جز یک نفر، این موضوع را تایید کرده اند. کاربر دیگری اشاره کرد که پس از مشاهده این مشکل و گذشت یک شب، مقداری از سوختگی از بین رفته اما هنوز قابل مشاهده است و باعث ایجاد مشکل در خواندن کلمات می شود. چندین نفر، راه حل های زیادی برای حل این مشکل پیشنهاد داده اند؛ از جمله خاموش کردن ساعت از طریق تنظیمات و رها کردن آن برای چند روز و یا تنظیم مجدد و ریبوت کردن آن. 

به نظر می رسد موتورولا نیز از این مشکل آگاه است، یکی از کارمندان این شرکت در Reddit از دیگر افرادی که با این مشکل مواجه شده اند خواسته است تا با ایمیل supportforums@motorola.com در تماس باشند. 

با وجود عدم اعلام رسمی موتورولا، گمان می رود این شرکت در حال حل این مشکل باشد. باید دید این کمپانی چگونه بر این موضوع غلبه می کند.

نظرات ۳۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل