ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تکنولوژی

گوگل برای راه اندازی یک دیتاسنتر جدید در هلند ۷۷۰ میلیون دلار هزینه می کند

گوگل امروز در یکی از بلاگ هایش اعلام کرده که به منظور گسترش مراکز داده خود در اروپا، دیتاسنتر تازه ای را در Eemshaven هلند راه اندازی می کند. به گفته گوگل که بیش از ۶۰۰ میلیون یورو ...

گوگل امروز در یکی از بلاگ هایش اعلام کرده که به منظور گسترش مراکز داده خود در اروپا، دیتاسنتر تازه ای را در Eemshaven هلند راه اندازی می کند.

به گفته گوگل که بیش از ۶۰۰ میلیون یورو (معادل ۷۷۲ میلیون دلار) برای ساخت این دیتاسنتر هزینه می شود. پس از فنلاند، بلژیک و ایرلند این مرکز تازه در شمال هلند، مقر چهارمین دیتاسنتر گوگل در اروپا خواهد بود.

گوگل بیش از ۱۰ مرکز داده در آمریکا، اروپا و آسیا دارد. سال گذشته گوگل دو دیتاسنتر را در تایوان و سنگاپور راه اندازی کرد.

به گفته گوگل در این پست، این مرکز جدید بیش از ۱۰۰۰ شغل ایجاد می کند و از سال ۲۰۱۷ به طور کامل وارد فاز عملیاتی خواهد شد.

در حال حاضر گوگل از یک دیتاسنتر اجاره ای در اِیْمس‌هافن هلند استفاده می کند که تا پایان ساخت مرکز تازه، در همان محل مستقر خواهد بود. این منطقه، شهرکی صنعتی است؛ قیمت ارزان زمین، تمرکز نیروگاه های برق هلند و همچنین جذب سریع و آسان نیروی انسانی متخصص از دانشگاه خرونینگن هلند احتمالا دلایل انتخاب این شهرک برای ساخت دیتاسنتر جدید گوگل به شمار می روند.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مجموع نظرات ثبت شده (30 مورد)
 • آقا مهدی
  آقا مهدی | ۲ مهر ۱۳۹۳

  امیدوارم شاهد راه اندازی دیتا سنتر ملی بر روی بستر شبکه ملی اطلاعات باشیم ...

 • TROOL
  TROOL | ۲ مهر ۱۳۹۳

  عالی بود مثه همیشه

 • Amirkasra
  Amirkasra | ۱ مهر ۱۳۹۳

  می گم این دیتا سنترها سیستمشون چیه ازچی تشکیل شده دقیقا

 • sam_jamshidi
  sam_jamshidi | ۱ مهر ۱۳۹۳

  شما اگه به من جواب می دادی و من راضی می شدم منفی هام رو پس می گرفتم ولی چون اومدی به یه سوال ساده ی من منفی دادی منم به خودم مثبت دادم
  از خدا بترس روانی هستی برو دکتر خو

نمایش سایر نظرات و دیدگاه‌ها

مطالب پیشنهادی