دانلود کنید: کیبورد فارسی برای iOS 8

دانلود کنید: کیبورد فارسی برای iOS 8

در نسخه های قبلی iOS اپل کیبوردی فارسی را در لابه‌لای کد های سیستم عامل خود مخفی کرده بود که کاربران می توانستند آن را با ترفند هایی به مجموعه کیبورد های خود اضافه کنند. اما با معرفی iOS 8 این قابلیت از کار افتاد و دیگر اثری از کیبورد فارسی در سیستم عامل اپل وجود نداشت.

خوشبختانه نسل هشتم iOS از کیبورد های سوم شخص پشتیبانی می کند و بدین وسیله توسعه دهندگان می توانند کیبورد های اختصاصی خود را در اختیار کاربران قرار دهند. هم اکنون پس از چند روز انتظار، سر انجام یکی از اولین کیبورد های فارسی برای iOS 8 در اپ استور قرار گرفته است.

کیبورد مذکور، FarsTap نام دارد و توسط توسعه دهنده ای به نام سعید طاهری ساخته شده است. در این کیبورد حروف «گ چ پ ژ» که در نمونه عربی یافت نمی شوند، در اختیار شما قرار می گیرند تا تجربه ای آسان تر از تایپ فارسی را با خود به همراه آورند.

شایان ذکر است که برای اضافه کردن کیبورد های سوم شخص در iOS 8، باید پس از نصب اپلیکیشن آنها، به بخش تنظیمات رفته و با انتخاب منوی General، به بخش Keyboard وارد شوید. در مرحله بعدی گزینه Keyboards را انتخاب کرده و با لمس گزینه Add New Keyboards، از بخش Third-Party Keyboards، برنامه مذکور خود را انتخاب نمایید.

به روز رسانی (۲۵ مهرماه ۹۳): این اپلیکیشن که به رایگان در دسترس کاربران بود، پس از مدت کوتاهی با قیمت ۹۹ سنت از اپ استور قابل دریافت است.

FarsTap
  • FarsTap
  • قیمت: ۰.۹۹
  • سازنده: سعید طاهری
  • سیستم عامل: iOS
  • حجم: ۸.۴ مگابایت
دانلود

اپ‌استور

نظرات ۶۷

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato