Hangar؛ میانبری برای دسترسی آسان به اپلیکیشن ها

شاید شما هم از آن دسته افرادی باشید که اپلیکیشن های زیادی روی گجت خود نصب می کنید. وقتی تعداد آنها خیلی زیاد باشد، دائما برای سرزدن به آنها مجبورید که بین صفحات دسکتاپ خود به جستجو پرداخته و هر بار، زمان بسیاری را صرف پیدا کردن اپلیکیشن مورد نظر خود بکنید.

از طرفی برای دسترسی به آنهایی که برایتان مهم ترند، ممکن است استفاده از ویجت هر کدام، راه حل مناسبی به نظر برسد. با این کار، باز هم مجبورید از ویجت های زیادی استفاده کنید و شاهد این باشید که فضای دسکتاپتان چقدر شلوغ و نامنظم شده.

Hangar به عنوان یک میان بر مناسب و جمع و جور، به فضای دسکتاپ گجت شما سر و سامان می بخشد. با نصب Hangar، می توانید فشرده ای از اپلیکیشن هایی که بیشتر از آن استفاده می کنید را در صفحه ی دسکتاپتان داشته باشید. خود اپلیکیشن پس از نصب، در بک گراند دستگاه شما فعال شده و مدت زمانی که برای هر اپلیکیشن صرف می کنید را در خود ذخیره می کند. سپس لیستی از آنها بر اساس بیشترین زمان صرف شده تهیه کرده و به شما این امکان را می دهد تا از بینشان، آنهایی که نیاز دارند دم دست باشند را روی یک ویجت به دسکتاپتان منتقل کنید. در این صورت دیگر نیازی به جستجوی آنها در صفحات مختلف ندارید و با یک اشاره انگشت، به راحتی وارد اپلیکیشن مورد نظر خواهید شد.

Hangar 1

ضمنا لازم نیست برای استفاده از Hangar، حتما ویجتش را بسازید. در صورت تمایل، این اپلیکیشن به شما امکانی داده تا هر وقت نوار وضعیت گجت خود را به پایین بکشید، شاهد لیستی از چند اپلیکیشن بر اساس بیشترین زمان سپری شده در آنها باشید. البته می توانید این مرتب سازی بر اساس حروف الفبا هم تنظیم کنید.

از دیگر قابلیت های Hangar امکان شخصی سازی ویجت ها از طریق تغییر رنگ پس زمینه یا تغییر آیکن هایشان است. با این وجود گزینه های پیش رویتان محدود اند.

Hangar به صورت رایگان برای دستگاه های اندرویدی در دسترس است. اگر تمایل دارید به دسکتاپ گجت خود نظم و انضباط ببخشید، به هیچ وجه آن را از دست ندهید.

Hangar
  • Hangar
  • قیمت: رایگان ( با پرداخت درون برنامه ای )
  • سازنده: Jeff Corcoran
  • سیستم عامل: اندروید
  • حجم: ۱.۳ مگابایت
دانلود

 

نظرات ۲۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟