HD Audio Recorder، ضبط های خبرنگاری را به چالش می کشد

HD Audio Recorder، ضبط های خبرنگاری را به چالش می کشد

وقتی صحبت از ضبط صدا می شود، ناخودآگاه به یاد خبرنگاران شبکه های خبری و ضبط های خبرنگاری حرفه ای آنها می افتیم؛ ضبط هایی کوچک و گران قیمت که صدای آدم ها و محیط اطراف را با بیشترین جزئیات ممکن، و به شفاف ترین حالت در خود ذخیره می کنند. با این وجود، ضبط صدا فقط مختص خبرنگاران نیست؛ دانشجویان، آهنگسازان و محققین نیز گاهی سر و کارشان به ابزارهای ضبط صدا می افتد.

درست است که بیشتر مردم برای ضبط صداهای محیط، مجهز به ضبط خبرنگاری حرفه ای نیستند، اما مطمئنا تعداد کثیری از آنها در جیب خود یک تلفن هوشمند به همراه دارند که قادر است همان کار را به انجام رساند. با این وجود، اپلیکیشن هایی که به صورت پیش فرض برای ضبط صدا روی این گجت ها نصب شده اند، عموما دارای کیفیت پایینی بوده و از نداشتن گزینه های کافی برای تغییرات رنج می برند.

HD Audio Recorder اپلیکیشنی است که از گجت شما، یک ضبط خبرنگاری حرفه ای می سازد. در این اپلیکیشن شما می توانید صداهای محیط را با کیفیت AAC (برای زمان های طولانی و همراه با کمی افت کیفیت) و یا PCM (برای داشتن حداکثر کیفیت، اما حجم فایل بیشتر) در حافظه گجت خود ذخیره کنید. پس از اتمام ضبط هم می توانید فایل هایی را که با فرمت wav. ذخیره شده اند را ویرایش کنید. از جمله این تغییرات، امکان حذف نویزهای محیط، افزایش صدای اصلی و کاهش صدای پس زمینه، افزایش سرعت پخش صوت و بالا بردن حجم صداهاست. همچنین شما با HD Audio Recorder قادرید از صداهایی که ضبط کرده اید به عنوان صدای زنگ موبایلتان هم استفاده کنید.

کیفیت صداهایی که با کمک این اپلیکیشن می توانید ضبط کنید خارق العاده اند و پر بیراه نیست اگر بگوییم که حتی می توانند از لحاظ کیفیت، با ضبط های خبرنگاری هم رقابت کنند. دانلود HD Audio Recorder برای کسانی که به دنبال ثبت صداها با حداکثر کیفیت اند امری واجب است. پیشنهاد می کنیم همین حالا این اپلیکیشن یک مگابایتی را از کافه بازار دانلود کنید.

HD Audio Recorder Pro
  • HD Audio Recorder Pro
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: Motivity Labs, Inc
  • سیستم عامل: اندروید
  • حجم: ۱ مگابایت
دانلود
کافه‌بازار

نظرات ۱۹
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato