شایعه: نسل آینده آیپد دارای نسخه ی طلایی و تاچ آی دی خواهد بود

اپل از سال گذشته شروع به فروش آیفون های طلایی خود نموده است، اما تا کنون این طرح و رنگ نتوانسته جایی برای خودش در خط تولید آیپد باز نماید. ولی حالا و بر مبنای گزارشی که اخیراً بلومبرگ منتشر کرده است، ظاهراً کمپانی مذکور عاقبت تصمیم گرفته به درخواست های کاربران در این زمینه پاسخ داده و نسل بعدی آیپد ایر که گمانه زنی می شود نامش آیپد ایر ۲ باشد را به رنگ طلایی نیز ارائه نماید.

بلومبرگ در خبر خودش می افزاید آیپد ایر بعدی علاوه بر رنگ طلایی با رنگ های نقره ای و خاکستری نیز عرضه خواهد شد و به این ترتیب تبلت اپل هم دارای رنگ بندی مشابه تلفن های هوشمند این کمپانی خواهد گردید.

احتمال می رود آیپد ایر ۲ در ماه اکتبر و تقریباً یکسال بعد از معرفی اولین نسل آیپد ایر به صورت رسمی برای کاربران رونمایی گردد. همچنین شایعات دیگری از جانب منابع نزدیک به اپل خبر از مجهز بودن این محصول به سنسور تاچ آی دی، پردازنده ی A8، دو گیگابایت حافظه ی رم و نمایشگر ۹.۷ اینچی می دهند.

یکی از کنجکاوی هایی که به جد در مورد نسل بعدی آیپد وجود دارد این است که آیا این محصول نسبت به مدل های پیشین خودش نازک تر و سبک تر خواهد شد یا خیر؟ و البته هنوز سرنخی در مورد این قضیه وجود ندارد، همچنین شایعاتی نیز شنیده می شود که حکایت از عرضه ی نسخه ی ۱۲.۹ اینچی از آیپد در ماه های پیش رو دارند، بیاد منتظر ماند و دید کدامیک از موارد یاد شده به واقعیت خواهند پیوست.

نظرات ۲۶

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟