شایعه: ایسوس در حال ساخت زنفون ۵.۵ اینچی است

اگر خاطرتان باشد، در ژانویه گذشته و طی مراسم CES 2014 ایسوس از نسل جدید تلفن های همراه هوشمند خود با نام ZenFone پرده برداشت. در آن مراسم سه دستگاه با نام های زنفون ۴، ۵ و ۶ معرفی شدند که اعدادی که در نام آنها وجود دارند، نمایانگر سایز صفحه نمایش این تلفن های همراه هوشمند است.

حال دیجی تایمز خبری را منتشر کرده که نسل دوم زنفون های ایسوس صفحه نمایش ۵.۵ اینچی خواهد داشت و ایسوس آن را در مراسم CES 2015 معرفی خواهد کرد.

هنوز از مشخصات فنی این محصول هیچ خبری منتشر نشده اما آنطور که انتظار می رود، ایسوس قصد دارد این محصول را جایگزین سه محصول زنفون پیشین خود کند. به احتمال بسیار زیاد این شرکت تایوانی سخت افزاری را برای این دستگاه تعبیه خواهد کرد که به خوبی بتواند در CES آینده یکه تازی کند.

انتظار می رود ایسوس در آینده تولید تلفن های هوشمند سازگار با نسل چهارم شبکه مخابراتی LTE را ادامه دهد و در بازارهای جهانی نظیر امریکا و چین عرضه کند. کارشناسان بازار می گویند ایسوس تا پایان امسال بیش از ۷ الی ۸ میلیون محصول زنفون به فروش می رساند و در سال آینده هم بیش از ۱۶ میلیون تلفن همراه هوشمند به بازارهای جهانی عرضه خواهد کرد.

ویجیاتو

نظرات ۱۸

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟