تماشا کنید: کابل آیفون Belay Cord با یو اس بی دو طرفه

تماشا کنید: کابل آیفون Belay Cord با یو اس بی دو طرفه

زمانی مجری مشهور امریکایی، اندی رونی، در یکی از برنامه های خود با کنایه به این نکته اشاره کرد که با وجود احتمال ۵۰-۵۰ انتخاب درست در شرایط مساوی، به احتمال ۹۰ درصد انتخابی اشتباه انجام خواهید داد. اگر دقت کرده باشید این موضوع در مورد USB به خوبی صدق می کند و در اکثر مواقع ما با مشکل برعکس قرار دادن آنها روبرو می شویم.

با سرلوحه قرار دادن جمله بالا، یک کمپین Kickstarter در حال جذب سرمایه برای پروژه ای خارق العاده است: یک کابل شارژ لایتنینگ، دو طرفه و کاملا مقاوم ساخته شده برای شارژ آسان آیفون یا آیپد شما. این شارژر USB، نه تنها می تواند با هر جهتی به پورت مربوطه متصل شود، بسیار مقاوم و ماندگار نیز هست. اعضای تیم سازنده این محصول خارق العاده تا حدی از کیفیت محصولشان مطمئن هستند که آن را به همراه گارانتی مادام العمر عرضه می کنند.

و در آخر، محصول مذکور،‌ BelayCord، با بهره بردن از طرح های شبیه طناب های بازی، بسیار جذاب است که ظاهری زیبا و مقاوم به آن می بخشد. 

می توان گفت، این محصول، اختراعی خلاقانه است. با توجه به اینکه تیم توسعه آن موفق به  جذب سرمایه ای ۲۱۵ هزار دلاری شده اند، قطعا مورد توجه افراد زیادی قرار گرفته است. هنوز ۲۹ روز برای کمک به این استارتاپ فرصت دارید، برای این کار و کسب اطلاعات بیشتر، کافیست به این صفحه مراجعه کنید.

[videojs mp4="http://cdn.digiato.com/Charge-your-iPhone-in-style-with-this-reversible-USB-charging-cord.mp4"]

نظرات ۲۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato