تماشا کنید: ویدئوی تبلیغاتی سامسونگ با هدف معرفی برخی از قابلیت های S Pen

سامسونگ به همراه گلکسی نوت ۴ نمونه ای بهینه شده از قلم S Pen را ارائه نمود و تمام تلاش خود را حتی پیش از ارائه ی این محصول بر این گذاشت که توجه کاربران را معطوف به برتری های این قلم بنماید. در همین راستا کمپانی کره ای ویدئوی تبلیغاتی جدیدی را منتشر کرده است که در آن برخی از قابلیت های ویژه ی ابزار یاد شده به نمایش در آمده اند.

یکی از این قابلیت ها انتخاب هوشمند یا Smart Select نام دارد که با استفاده از آن شما می توانید چندین تصویر را از منابع مختلف انتخاب و کپی کرده و سپس از آنها در یک ایمیل استفاده نمایید. همچنین با استفاده از قابلیت یاد شده می توان اطلاعات و تصاویر را در موارد مختلف انتخاب و از انها در اپلیکیشن ها و سایت های دیگر بهره گرفت.

در ویدئوی مذکور امکان دیگری تحت عنوان Photo Note یا یادداشت تصویری مورد اشاره قرار می گیرد که کاربرارن را قادر می سازد از یک یادداشت یا نوشته های موجود بر روی یک تخته سیاه تصویر تهیه کرده و سپس آنها را به صورت متن بدل نموده و ویرایش کنند.

سامسونگ در سال جاری شاهد حضور رقبای جدی تری مانند اپل با آیفون ۶ پلاس و ال جی با G3 در بازار فبلت ها است و از همین رو تلاش می نماید تا با حداکثر توان سهم خودش در بازار را مذکور حفظ کرده و رقبا را از آن به عقب براند.

در ادامه ی مطلب می توانید ویدئوی تبلیغاتی سامسونگ در رابطه با قابلیت های ویژه ی S Pen ارائه شده به همراه گلکسی نوت ۴ را مشاهده نمائید.

[videojs mp4="http://cdn.digiato.com/Galaxy-Note-4-Enhanced-S-Pen-Feature-Roundup.mp4"]

ویجیاتو

نظرات ۱۷

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟