تماشا کنید: ویدیوی لو رفته از گلکسی A5 و A3

به نظر می رسد لو رفتن های سامسونگ تمامی ندارد و روز به روز اطلاعات و تصاویر بیشتری از جدیدترین محصولات خانواده گلکسی آلفا به اینترنت درز می کند. روز گذشته تصاویری از گلکسی A5 و A3 (با شماره مدل های A500 و A300) پخش شد و حالا لو دهندگان پا را فراتر نهاده و ویدیویی از این دو محصول منتشر کرده اند. محصولاتی که با جد فلزی خود، گلکسی آلفا مقایسه می شوند.

با شناختی که از سامسونگ داریم، انتظار می رود محصولات سری گلکسی A این شرکت هم از همان ظاهر گلکسی آلفا و بدنه فلزی بهره ببرد. هرچند که تصاویر لو رفته می گویند این موضوع آنچنان صحت ندارد. به گفته سامسونگ این دستگاه ها نه آلومینیومی هستند و نه پلاستیک و متریال به کار رفته در بدنه آنها را در حد راز باقی گذاشته.

samsung-galaxy-a5-a3-1a-600x274

تفاوت گلکسی ای ۵ و ای ۳ با گلکسی آلفا در جنس بدنه فعلا فقط در حد طرح پشت دستگاه دیده می شود و برای اطلاعات بیشتر در این زمینه باید فعلا صبر کنیم. این ویدیوها یک واقعیت (شاید ناراحت کننده) را برای ما آشکار می کنند و آن، جدا نشدن قاب پشت این دستگاه ها است و این یعنی، باتری قابل غیر قابل تعویض خواهد بود و عملکرد این دو مدل با این خصوصیت سخت افزاری در هاله ای از ابهام قرار دارد.

پیشنهاد می کنیم ویدیوی لو رفته از این دو محصول آتی سامسونگ را از دست ندهید.

[videojs mp4="http://cdn.digiato.com/Samsung-Galaxy-A5-Galaxy-Alpha-y-Galaxy-A3.mp4"]

موبایلت

ویجیاتو

نظرات ۱۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟