گزارش دیجیاتو از نشست خبری مدیرعامل همراه اول در تلکام

وحید صدوقی مدیرعامل همراه اول امروز در نشست خبری، از کاهش قیمت سیم کارت، ارائه خدمات با همکاری مخابرات و مبین نت و همچنین ارائه خدمات نسل چهارم تلفن همراه LTE خبرداد.

این نشست خبری در دومین روز نمایشگاه ایران تلکام ۲۰۱۴ برگزار شد. قبل از این کنفرانس خبری نیز از ارائه خدمات کیف پول همراه جیرینگ به هایپر مارکت فینال رونمایی شد.

برای اطلاع از جزئیات این نشست خبری با دیجیاتو همراه باشید.

طبق آمار های اعلامی صدوقی مدیرعامل همراه اول این اپراتور ۶۸ میلیون مشتری و ۴۵ میلیون مشتری فعال در هر ماه دارد که خدمات خود را در تمامی شهرها و  ۷۰ هزار جاده کشور ارائه می کند.

صدوقی گفت: ما ۳ شهریور توافق نسل سوم تلفن همراه را دریافت کردیم و از ۱۹ شهریور نیز فرکانس تمیز را. هم اکنون در بیش از ۱۴۰۰ سایت و ۳۵ شهر خدمات نسل سوم تلفن همراه را بهره برداری کردیم و مشترکان می توانند از خدمات آن بهره مند شوند.

همراه اول مدیر عامل صدوقی

وی از کاهش قیمت سیم کارت اعتباری همراه اول خبرداد و اظهار کرد: سیم کارت های اعتباری ۵هزار تومان خواهند شد که ۵۰۰ تومان اعتبار اولیه دارند و در اولین شارژ مبلغ ۵ هزار تومان سیم کارت به آنها بر می گردد و این یعنی رایگان شدن سیم کارت اعتباری.

البته مشترکین دائمی جدید نیز از ۳۰ درصد تخفیف مکالمه در فصل پاییز بهره مند می شوند. مدیرعامل همراه اول درپاسخ به سوال دیجیاتو گفت: امیدواریم در دوره آزمایشی خدمات ۳G  بتوانیم بسته های جدید را اعلام کنیم که به صورت روزانه ، شبانه و شبانه روزی خواهد بود. به زودی بسته های متنوعی ارائه خواهیم کرد.

صدوقی در مورد سیم کارت های دانشجویی جدید نیز توضیح داد: سیم کارت های جدید از تخفیف ۱۰۰ درصد مکالمات درون شبکه برخوردار است و قیمت مکالمه به جای ۶۷ تومان در دقیقه به ۵۶ تومان رسیده است. هم تگ خدمات جدید دیگر همراه اول است.

به گفته مدیرعامل اپراتور اول ایران این خدمات به صورت تماس رایگان برای دو نفر در ماه تا ۵۰۰ دقیقه و مکالمه رایگان سه نفره برای ۳ نفر در ماه تا ۱۰۰۰ دقیقه خواهد بود. وی افزود: دیروز با حضور دکتر واعظی خدمت ott جدید ساینا نیز که خدمات پیام و مکالمه رایگان (مانند وایبر و واتزاپ) است به بهره بردادری رسید. با این برنامه تماس ها رایگان و تماس با سیم کارت های همراه اول با تخفیف مواجه است.

همراه اول مدیر عامل صدوقی

صدوقی در مورد اختلالات گفت: ارتقای شبکه نیازمند تعویض آنتن است، که این کار شب ها انجام می شود ولی این اختلالات در روز نیز دیده می شود که این مشکلات تا پایان ارتقا به ۳G ادامه دارد. همچنین در شهر تهران همزمان یک سوم شبکه نوسازی می شود که اختلالات این شهر را زیادتر کرده است.

مدیرعامل اپراتور اول کشور گفت: خدمات وای فای آفلودینگ با همکاری تلفن ثابت و مبین نت در ۸ شهر اجرایی خواهد شد. این خدمات در یک شبکه یکپارچه بین ما و دیگر شرکت ها خواهد بود.

ویجیاتو

نظرات ۳۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟