اقدام عجیب HTC و فروش بی سر و صدای HTC One M8 EYE در چین

HTC در یک اقدام عجیب و به صورت نسبتاً کم سر و صدا نسخه ای جدید از HTC One را تولید و عرضه ی آن را در چین آغاز نموده است. این نسخه که (HTC One (M8 EYE نام دارد تنها یک تغییر نسبت به M8 افسانه ای داشته و در آن دوربین اصلی ۴ اولترا پیکسلی پشتی ضمن حفظ سنسور عمق با دوربین ۱۳ مگاپیکسلی که چند روز قبل بر روی Desire EYE معرفی گردید جایگزین شده است.

همچنین بر روی این تلفن هوشمند بسته ی جدید نرم افزاری برند تایوانی موسوم به HTC EYE Experience نیز ارائه گشته است. این بسته قرار بود فعلاً مختص Desire EYE باشد و بعداً طی به روز رسانی به سایر محصولات شرکت مورد بحث بیاید.

یکی از انتقاداتی که به One M8 به عنوان پرچمدار HTC صورت می گرفت رزلوشن پایین تصاویری بود که توسط دوربین اولترا پیکسل پشتی این تلفن هوشمند گرفته می شد.

کمپانی تایوانی به نظر می آید با جایگزینی دوربین یاد شده با آنچه قبلاً بر روی Desire EYE پیاده سازی کرده بود این ضعف را پوشش داده و حالا رزلوشن تصاویر تهیه شده توسط M8 EYE نسبت به قبل سه برابر گشته اند، ضمن اینکه عملکر پرچمدار HTC‌ در حین تصویر برداری در نور کم نیز به مراتب بهتر شده است.

M8 EYE در حال حاضر با قیمت حدود ۶۲۵ دلار در چین به فروش می رسد و فعلاً تنها قرار است بعد از این کشور به بازار هند راهی شود و بازارهای دیگر همچنان باید منتظر بمانند. البته شاید HTC این محصول جدید را در راستای حفظ فروش سایر محصولاتش مانند Desire EYE هرگز به این بازارها وارد نکند و در آینده پرچمدار دیگری را معرفی نماید.

 

ویجیاتو

نظرات ۱۸

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟