Yovo، از گرفته شدن اسکرین شات از عکس هایتان محافظت می کند

تا حالا شده که یک عکس دسته جمعی خوب از دوستان خود داشته باشید، اما به هر دلیل از انتشار آن به روی شبکه های اجتماعی پشیمان بشوید؟ Yovo با قابلیت های ویژه اش آمده تا شما بتوانید بدون هیچ نگرانی از مسائلی مثل اسکرین شات گرفتن توسط مزاحمین، عکس های خود را در مدت زمانی محدود در اینترنت به اشتراک بگذارید.

Yovo یک شبکه اجتماعی برای به اشتراک گذاری تصاویر است. طرز کار آن بدین صورت است که شما عکسی را در صفحه شخصی خود بارگذاری می کنید. سپس می توانید برای مدت زمان نمایش آن وقت تعیین کنید؛ این محدوده زمانی می تواند از یک ثانیه تا 24 ساعت باشد. اگر دوستانتان بخواهند عکس را ببینند، باید دکمه مشاهده عکس را بزنند. با این کار، شمارش معکوس برای دیدن تصویر شما آغاز شده و پس از اتمام، عکس از دید تماشاگر ناپدید و از محیط اپلیکیشن هم پاک خواهد شد.

در هنگام شمارش معکوس، به هیچ عنوان و از هیچ روشی نمی توان از تصویر بارگذاری شده اسکرین شات تهیه کرد، چرا که خود اپلیکیشن با گذاشتن خط های راه راه مات کننده، روی عکس یک حفاظ دیجیتالی ایجاد می کند. بنابراین اسکرین شات تهیه شده از آن هم بلااستفاده خواهد بود.

از قابلیت های دیگر Yovo، اضافه کردن متن و امکان مات کردن بخشی از تصویر است. مثلا می توانید در یک عکس دسته جمعی، صورت یکی از دوستانتان را مات کنید و افراد مراجعه کننده را به حدس نام او دعوت کنید.

به نظر می رسد هدف از ساخت Yovo بیشتر برای سرگرمی و به اشتراک گذاری تصاویر خنده دار بوده است، با این حال با استفاده از آن می توان کارهای جدی تری مثل افشای یک سند یا مدرک بدون ترس از گرفته شدن اسکرین شات از آنها، با اطمینان از پاک شدن عکس پس از مدت زمانی معین انجام داد. Yovo را می توانید به رایگان به روی گجت اپلی خود داشته باشید.

Yovo
  • Yovo
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: .ContentGuard, Inc
  • سیستم عامل: iOS
  • حجم: 18.5 مگابایت
دانلود

نظرات ۱۸

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟