با ساعت هوشمند تبدیل شونده klatz آشنا شوید

با ساعت هوشمند تبدیل شونده klatz آشنا شوید

ساعت های هوشمند روز به روز بیشتر در زندگی ما رسوخ پیدا می کنند و شرکت هایی مثل اپل و پبل محصولات بسیار زیبایی را عرضه کرده اند، اما در عین حال فعال بودن آنها و استفاده از تمام قابلیت های شان نیازمند اتصال به یک تلفن همراه هوشمند است. اما محصولی مثل Galaxy Gear S سامسونگ می تواند تماس های تلفنی را هم برقرار کند.

اما تصور کنید چنین ساعت هوشمندی با قابلیت مکالمه را در اختیار دارید و بخواهید با آن از طریق مچ دست خود صحبت کنید. به غیر از اینکه این موضوع از نظر ظاهری هم جلوه خوشی ندارد، از لحاظ امنیتی هم بسیار خطرناک خواهد بود.

اینجاست که ساعت هوشمند klatz. وارد می شود. این محصول یک تلفن همراه جداگانه نیست ولی با طراحی خاص خود، پس از جدا شدن از مچ دست می تواند به دستگاهی تبدیل شود که با اتصال به موبایل تان از طریق بلوتوث، به شما امکان مکالمه می دهد، همانند محصول HTC Mini [بیشتر بخوانید: بررسی لوازم جانبی اچ تی سی] که با اتصال به تلفن هوشمند محصول اچ تی سی خود، تبدیل به یک موبایل کوچک می شود.

برای آشنایی بیشتر با این محصول و مشاهده تصاویر بیشتر ادامه مطلب را از دست ندهید.

klatz---smartwatch-and-handset (1)

همانند دیگر ساعت های هوشمند، شما می توانید امکانات خاصی مثل زیر نظر داشتن ساعت، نمایش اطلاعات تماس را در کنار امکان مکالمه را به شما می بخشد. این محصول به وسیله بلوتوث به تلفن هوشمند اندرویدی یا iOS شما متصل می شود و پس از آن می توانید پیامک های دریافتی را با klatz. دریافت کنید، به مدیریت مخاطبین خود بپردازید و یا موسیقی در حال پخش را کنترل کنید.

زمانی که تماسی را دریافت کنید، نام و شماره تلفن شخص مورد نظر به روی ساعت نمایش داده می شود و برای پاسخ گویی تنها لازم است که آن را از مچ دست خود باز کرده و همانند تلفن همراه آن را در کنار گوش و دهان خود قرار دهید.

klatz---smartwatch-and-handset (5)

اما آنچه که این ساعت هوشمند را از دیگر محصولات مشابه خود متفاوت کرده همان مشکل شایعی است که مردم را نسبت به اینگونه ابزار دلسرد کرده و آن چیزی نیست جز مصرف باتری. سازندگان این محصول توانسته اند با استفاده از یک باتری قدتمند و یک نمایشگر کم مصرف (۳۸۶ چراغ LED) شرایطی را فراهم آورند که این ساعت هوشمند در حالت عادی ۱۰ روز شما را همراهی کنند و تا یک ماه هم در حالت حداقل مصرف انرژی دوام آورد.

klatz---smartwatch-and-handset (3)

ایده اصلی ساخت این محصول، مشاهده تمایل مردم به استفاده از محصولاتی که هرچه بیشتر در محیط خارج از خانه آنها را از تلفن هوشمند خود دور کند. این ساعت به خوبی می تواند علاوه بر کارایی های خود به عنوان یک محصول پوشیدنی، در این بخش هم به خوبی ظاهر می شود.

klatz---smartwatch-and-handset

این محصول در حال حاضر در حال جذب سرمایه است، اما سازندگان گفته اند که ۵۰۰ خریدار نخست klatz. آن را با پرداخت تنها ۱۰۰ دلار دریافت خواهند کرد و پس از آن، به قیمت ۱۴۰ دلار خواهد رسید. اگر این ساعت هوشمند طی سی روز آینده به سرمایه ۱۴۰هزار دلار برسد می توانیم در مارس یا آوریل ۲۰۱۵ شاهد عرضه آنها در دو رنگ و چهار اندازه باشیم.

نظرات ۲۴
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato