طراحی دوباره اپلیکیشن جیمیل، پشتیبانی از یاهو و آوت لوک را هم اضافه می کند

طراحی دوباره اپلیکیشن جیمیل، پشتیبانی از یاهو و آوت لوک را هم اضافه می کند

گوگل اخیرا تعدادی از اپلیکیشن های اندرویدی اش را با طراحی جدید آپدیت کرده و به نظر می رسد که جیمیل آخرین آن هاست. وبسایت اندروید پلیس دسترسی زودهنگامی به جیمیل ۵.۰ برای اندروید یافته و جالب است که بدانید علاوه بر سرویس جیمیل، شما می توانید پیام های یاهوو و آوت لوک را هم از درون همین اپ مشاهده کنید.

در حالت عادی، جیمیل برای اندروید فقط سرویس های خود گوگل را پوشش می دهد اما گویا غول بزرگ جستجو می خواهد به کاربران اندرویدی این امکان را بدهد که از طریق یک اپلیکیشن به همه چیز دسترسی داشته باشند.

یک ویدیو لو رفته از ظاهر جدید اپلیکیشن جیمیل همه این اطلاعات را به ما می دهد که درون برنامه می توان یاهو و Outlook را هم پیدا کرد. هنوز مشخص نیست که ورژن جدید از پروتوکول Exchange ActiveSync مایکروسافت پشتیبانی به عمل می آورد یا خیر اما اگر پاسخ مثبت باشد، دیگر شاهد جا به جایی کاربران بین کلاینت های مختلف نزد کاربران اندرویدی نیستیم. این حرکت شاید باعث شود تولیدکنندگان تلفن های همراه از این پس اپلیکیشن جیمیل را به صورت پیش فرض روی دستگاه های شان قرار دهند.

جیمیل ۵.۰ گوگل برای اندروید هنوز در دسترس نیست اما انتظار می رود که تا چند هفته ی دیگر و در کنار اندروید آب نبات چوبی آن را ببینیم. بیشتر تغییرات این ورژن در رابطه با آیکون ها، دکمه ها و حاشیه تصاویر هستند. همچنین طراحی بخش نوشتن نامه هم بهبود یافته. هنوز هیچ خبری از عرضه این آپدیت برای iOS نیست اما منطقی است تصور کنیم که همین تغییرات را به زودی در ورژن های آیفون و آیپد هم خواهیم دید.

ویدیو معرفی را در ادامه مطلب می توانید مشاهده کنید.

[videojs mp4="http://cdn.digiato.com/Google-redesigned-Gmail-app-supports-Yahoo-and-Outlook-accounts.mp4"]

 

نظرات ۲۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato