نقشه های HERE نوکیا، هم اکنون برای تمام دستگاه های اندرویدی در دسترس است

نقشه های HERE نوکیا، هم اکنون برای تمام دستگاه های اندرویدی در دسترس است

نقشه های HERE، هفته ی گذشته، پس از معرفی شدن توسط نوکیا، به صورت اختصاصی برای دستگاه های گلکسی سامسونگ منتشر شدند. اما از امروز، این نقشه برای تمام دستگاه های اندرویدی در دسترس است. هر چند این اپلیکیشن فعلا از Google Play قابل دریافت نیست.

نقشه HERE نوکیا، در کنار نقشه گوگل، TomTom و OpenStreetMap، یکی از بزرگ ترین سرویس های آنلاین ناوبری است. هرچند این نقشه تمام انتظارات شما را از یک ابزار جامع ناوبری، از جمله نشان دادن مسیرها، را بر آورده می کند، یکی از ویژگی های کلیدی آن در مقایسه با رقیبانش، قابلیت دانلود رایگان تمام مناطق (کشور ها و قاره ها) جهت مرور آفلاین است.

با توجه به اینکه اپلیکیشن مذکور فعلا در مرحله آزمایشی به سر می برد، شما می توانید فایل APK را جهت نصب از این لینک دریافت کنید. به گفته نوکیا، سعی شده این نقشه با بیشتر دستگاه ها سازگار باشد، اما برای نصب آن نیازمند اندروید ۴ به بالا -ترجیحا ۴.۱ به بالا- خواهید داشت. از دیگر موارد مورد نیاز برای نصب آن می توان به مقدار حداقل ۱ گیگابایت رم و اندازه صفحه نمایش بین ۴ تا ۶ اینچ اشاره کرد.

p-730x382

بنابراین اگر فضای کافی در اختیار دارید، می توانید نقشه شهر یا کشور خود را به راحتی و بدون نیاز به اینترنت مرور کنید، و این برای افراد با اینترنت محدود یا کسانی که می خواهند به کشوری خارجی سفر کنند، بسیار مفید و کاربردی است.

به گفته نوکیا، نقشه HERE، به زودی و تا پایان سال ۲۰۱۴ میلادی، برای iOS نیز منتشر خواهد شد.

نظرات ۲۱
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato