Hyspherical؛ ماموریت غیر ممکن

Hyspherical؛ ماموریت غیر ممکن

جریان جدیدی که میان بازی سازهای موبایل راه افتاده، رقابت برای دیوانه کردن مخاطبین است. توسعه دهندگان تمام تلاش خود را به کار می گیرند تا نه تنها دقایقی خوش برای بازیکن فراهم نکنند، بلکه آن را به دقایقی در جهنم تبدیل نمایند. Hyspherical یکی از همین بازی های عذاب آوری است که باعث می شود فریاد تنفر را از اعماق وجود خود بشنوید.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

داستان دایره ها در پس زمینه ی رنگارنگ، ابتدا جذاب و چالش برانگیز هستند اما هرچه جلوتر بروید، درجه سختی بالاتر رفته و تمرکز و حساسیت بیشتری برای گذر مراحل نیاز دارید. حالا فرض کنید بیش از ۱۰۰ مرحله متفاوت در بازی وجود دارد که هر کدام شیوه ای خاص برای به جنون کشاندن شما دارند.

Untitled2

قاعده ی Hyspherical ساده است. باید دایره ها به نحوی کنار یکدیگر چیده شوند که در کمال هماهنگی باشند اما هیچگاه در چرخش های خود به یکدیگر برخورد نکنند. همانطور که گفته شد انجام این کار در ابتدا ساده است اما هر چه جلوتر بروید متوجه می شوید که مدیریت چندین مجموعه چقدر دشوار خواهد شد.

Hyspherical به نوعی قوه ی مدیریت را در شما تقویت می کند و ظرفیت تان را نشان می دهد. این بازی به رایگان از اپ استور قابل دانلود است.

Hyspherical
  • Hyspherical
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: Monkeybin
  • سیستم عامل: iOS
  • حجم: ۲۶.۹ مگابایت
دانلود

اپ‌استور

ویجیاتو

نظرات ۲۷

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato