جیلبریک iOS 8.1 منتشر شد؛ فعلا تنها برای توسعه دهندگان قابل دریافت است

جیلبریک iOS 8.1 منتشر شد؛ فعلا تنها برای توسعه دهندگان قابل دریافت است

به نظر می رسد سرعت هکر های iOS روز به روز در حال افزایش است. به گفته وبسایت ۹To5Mac، جیلبریک iOS 8.1 منتشر شده است؛ هرچند فعلا نمی توانید آن را دانلود کنید.

این جیلبریک، توسط تیم Pangu در چین توسعه یافته است؛ تیمی مدتی قبل جیلبریکی برای iOS 7.1.1 و ۷.۱.۲ منتشر کرده بود. به گفته وبسایت ۹To5Mac، لینک دانلود نسخه مخصوص توسعه دهندگان این جیلبریک در فضای اینترنت منتشر شده بود، اما پس از گذشت مدت کوتاهی پاک شد. نسخه نهایی این جیلبریک نیز به زودی منتشر خواهد شد، که قطعا اتفاقی خوب برای کاربرانی است که نمی خواهند توسط دیوار های اپل، محدود شوند.

این جیلبریک، با دستگاه های زیر سازگاری دارد:

آیپاد تاچ نسل پنجم
آیفون ۴s، ۵، ۵s، ۵c، ۶ و ۶ پلاس
آیپد مینی، آیپد مینی ۲، آیپد مینی ۳، آیپد های نسل دوم، سوم و چهارم، آیپد ایر و آیپد ایر ۲

در نسخه مخصوص توسعه دهندگان، خبری از اپلیکیشن Cydia نبود که با توجه به آمار بالای استفاده کاربران از توییک های غیرقانونی، آن را به نسخه ای ناقص تبدیل کرده است. هرچند، طبق گفته ۹To5Mac، پشتیبانی از Cydia نیز در نسخه نهایی این جیلبریک گنجانده خواهد شد.

اما توصیه ما به شما این است که تا زمان انتشار بررسی های مربوط به این نسخه، دستگاه خود را جیلبریک نکنید. این نسخه، بیشتر برای توسعه دهندگان عرضه شده است. حتی اگر همین الان قادر باشید دستگاه خود را جیلبریک کنید، در صورتیکه کاربری عادی باشید، کاربرد زیادی برایتان نخواهد داشت.

نظرات ۲۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato