شایعه: اچ تی سی شیوه نام گذاری پرچمدار بعدی اش را تغییر می دهد

شایعه: اچ تی سی شیوه نام گذاری پرچمدار بعدی اش را تغییر می دهد

اچ تی سی پرچمدار قبلی اش، یعنی وان ام ۷ را در سال ۲۰۱۳ معرفی کرد و وان ام ۸ اوایل امسال رونمایی شد، بنابراین ما انتظار داریم این شرکت، تلفن هوشمند بعدی یعنی ام ۹ را در سال ۲۰۱۵ معرفی کند.

با توجه به شایعات قبلی، احتمال می رود اچ تی سی، دو محصول ام ۹ و ام ۹ پرایم را در سه ماهه نخست سال ۲۰۱۵ رونمایی کند. اما واقعا چنین اتفاقی رخ خواهد داد؟

در ادامه مطلب با دیجیاتو همراه باشید.

HTC-One-M9-not

بنا به گفته حساب کاربری توییتر Upleaks که تا به امروز عملکرد خوبی در انتشار اخبار داشته، نام پرچمدار بعدی اچ تی سی، ام ۹ نخواهد بود و در واقع، این شرکت دیگر از پیشوند M در محصولاتش استفاده نمی کند. متاسفانهبه این که اچ تی سی چه روالی را پیش خواهد گرفت، هیچ اشاره ای نشد و فعلا باید صبر کنیم.

جدیدترین محصول اچ تی سی، دیزایر آی، به ما نشانه هایی از این تغییرات می دهد. دقیق تر بررسی کنیم خواهیم دید که دیزایرهای قبلی یک عدد در انتهای نام شان داشتند؛ مثل دیزایر ۸۲۰، ۶۱۰، ۳۱۰ و غیره. البته هنوز برای حدس زدن شیوه نام گذاری محصولات بعدی اچ تی سی زود و البته کاری بس دشوار است.

پرچمدار بعدی و جانشین وان ام ۸، جدا از نامش به احتمال بسیار زیاد به صورت تمام فلزی و با اسپیکرهای دوگانه BoomSound عرضه خواهد شد. تصویر ابتدای مطلب هم یکی از طرح های مفهومی در رابطه با ام ۹ است.

شما چه حدسی در رابطه با شیوه نام گذاری و پرچمدار بعدی اچ تی سی می زنید؟

نظرات ۱۲
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato